SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pancerz na brzuchu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 249 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1894
Przetestowałem już cały system szostki Weidera, teraz jestem na 4 poziomie ABS 2. Jednak nadal nie widzę u siebie chociażby rzeźby na brzuchu. Prawdopodobnie dlatego, że robiłem mało aerobów. Dlatego chciałbym wiedzieć, co, kiedy i w jakich ilościach dołożyć do robienia tych systemów, aby było dobrze w drodze do pancerza :)

"Ból przemija, a chwała jest wieczna" - "Mecz ostatniej szansy".

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
Samo cwiczenie brzucha nie pozwoli uwidocznic "kraty", musisz pozbyc sie jeszcze tluszczu z brzucha.

Dieta redukcyjna+trening areobowy+(ew.trening silowy)

Masz jakies pytania to pytaj:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 249 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1894
Chciałbym poznać jeden z możliwych schematów ćwiczeń aerobowych, które dodatkowo pozwolą zwiększyć siłę i energię.

"Ból przemija, a chwała jest wieczna" - "Mecz ostatniej szansy".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 406 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7315
spróbuj HIIT

Gdy ci czarny kot przebiegnie drogę nie myśl, że to pech... chyba, że jesteś myszą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
HIIT też dobrze działa na mięśnie brzucha? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 406 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7315
nie, HIIT pomoże Ci lepiej spalić tłuszcz niż aeroby... oczywiście dieta to podstawa więc jak masz mięśnie brzucha w miarę wyrobione to musisz je teraz odsłonić... więc pal tłuszcz


Zmieniony przez - koniczynpo w dniu 2005-11-11 00:42:40

Gdy ci czarny kot przebiegnie drogę nie myśl, że to pech... chyba, że jesteś myszą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
taak jak skowron

A co z tego ze masz mocne i dobrze rozwinięte mięsnie jeżeli sa one pod tłuszczykiem ??

Dieta+aeroby to podstawa

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ale paląc tłuszcz leci ci mięsień wiec to błędne koło

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ale można zabezpieczyć conieco mięsnie

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 406 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7315
Rothen jak by to było rzeczywiście takie błędne koło to żadna redukcja nie miała by sensu więc nie przesadzajmy z tego co wiem mięśnie na redukcji najbardziej lecą gdy łączysz jednego dnia HIIT z aerobami tak więc stawiam na HIIT+trenig i dieta póki co

Gdy ci czarny kot przebiegnie drogę nie myśl, że to pech... chyba, że jesteś myszą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
co racja to racja ;)

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytania...

Następny temat

Brak Psychy HELP

WHEY premium