SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pablos- lat 16 roczny staż

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Mam 45cm w lydce, 69cm w udzie, mi to w zupelnosci wystarcza, nie chce miec wiekszysch nog, nie chce tez miec 45cm w bicepsie, chce miec ladna symetryczna sylwetke, nie chce byc klocem. Z reszta nie o tym temat. Nawet gdybym byl leniem, bo nie cwicze nog, to chyba moja sprawa.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 715 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12257
Ale dobrze zrobiona góra ch**owo wygląda jeżeli nogi są jak patyczki ..
wkoncu każdy to zrozumie (no może nie każdy) typowe lenie tego raczej nie zrozumieją .. Dla mnie warto ćwiczyć nogi naprawde bo to połowa naszego ciała :). Nie rozumiem ludzi co przychodzą na siłke "a ja dzisiaj mc nie robie bo mnie plecy będą boleć albo nóg nie robie bo mi sie niechce" ja to odpuszczam gdy naprawde nie mam siły juz napierniczać albo gdy mięśnie nie są do końca zregenerowane. Co do autora podstawy są, biceps sie najbardziej wyróżnia. Moja rada to byś ćwiczył całe ciało nie zapominał o nogach pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1225
gothmori09 - Twoje "sformułowania" bardzo mi się podobają,bo ja również dążę do tego by nie być nie wiadomo jakim bykiem tylko po prostu mieć ładną ,estetyczną sylwetkę (może to śmieszne) np.latem na plaży,bo to przecież normalne. Co do nóg to też mam dosyć spore i ćwiczę je tylko dlatego,ponieważ ćwicząc nogi rozwijają się również inne partie górnej części ciała. Wiele osób nie ćwiczy nóg,bo to na prawdę bardzo ciężki i wyczerpujący trening po którym np.ja nie mogę zejść po schodach;).
n3x - Twoja krytyka nie zna granic. Zawsze jesteś na "nie",ale każdego zadowala co innego;)
TheSniper - słuszna uwaga.
A co do Ciebie "autorze posta" to jak na rok to nawet,nawet. Trochę kiepsko się spinasz,bo aż cię wykrzywia;). Poćwicz i nad tym. Wydaję mi się,że trochę ściemę walisz z obwodem pasa,bo wygląda on na większy. Diety widzę nie trzymasz,a jakieś suple są? Kaptury odstają i radzę zacząć robić brzuch. Pozdrawiam.

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
Wtrace swoje 3 grosze :D Robie nogi ale nie chce miec ich wielkich , nie chce tez , by byla dysproporcja pomiedzy gora a dolem . Nie podobaja mi sie duze nogi wzgledem gory , moim idealem sa sylwetki kulturystow przed Platzem ktory wyskoczyl z takimi rozmiarami i innymi w poznieszym okresie.

A do autora nie jest zle nie jest dobrze nie wzbudziles u mnie zadnych emocji :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 172
Vodka52 nie widzialbym sensu sciemniania skoro prosze o ocene :P co do pasa brzuch najprawdopodobniej wypiety byl bo przed momentem mierzylem (po obiedzie) to na luznej miarce 81cm bylo. Supli jakos od pol roku nie ruszalem wczesniej byly gainery jakas tam kreatyna i bialko. Teraz dopiero zamierzam wydac do 200 zl na suple i tak odbiegajac od teamtu; jestescie w stanie cos polecic :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
A masz diete? suple to tylko dodatek do niej.

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 715 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12257
możesz sobie dac np s.a.w przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1225
Może to tylko takie moje złudzenie,ale pas serio wydaje się większy...

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 172
wladek0o konkretnej diety nie mam, ale staram sie conajmniej raz na dzien zjesc woreczek ryzu/omlet/puszke tunczyku lub cos innego odzywczego. Na diete jestem chyba za mlody bo brak mi bycia konsekwentnym w niej nie raz juz probowalem.


Vodka52 duzo osob mi mowi ze brzuch mi wystaje chyba cos genetycznego w tym jest, ojciec ma podobnie wypiety brzuch

Zmieniony przez - Pablos95 w dniu 2012-01-10 15:41:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3827
n3x
TheSniper

też nie ćwiczę nóg aż tak częśto i co i nie jestem sportowcem bo jakaś klucha obrzuca mnie błotem?


każdy kto nie ćwiczy nóg, a nie ma żadnych przeciwwskazań (problemów) jest leniem i potwierdzi to każdy.

TheSniper
n3x mam wejsc do ciebie ? wpieniasz mnie koles.


Oczywiście że możesz wejść, ja mam staż 10 miesięcy i nie mam się czego wstydzić.

Dobra koniec spamu bez sensownego

Zmieniony przez - n3x w dniu 2012-01-10 10:08:08

Twój poziom inteligencji jest na poziomie srającego kota. ładuj swoje nogi i miej dupsko jak szafa.
ole.

do szkoły matoły

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

93 rocznik Przemiana :)

Następny temat

Foty do oceny

forma lato