SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIA DO FITMAX TEAM

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52620
super, dziękuję za odpowiedzi
chętnie skorzystam z cennych rad

życzę dalszych sukcesów i pozdrawiam serdecznie:)

Powyższe słowa wyrażają jedynie opinie autorki w dniu dzisiejszym. Nie mogą one służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
hera nie musisz robic odwodnienia celowego
mozesz kofeine do startu kontynuowac, przy malej podazy elektrolitów zatrzymujących wode - nie bedziesz "zamglona"
a odwadnianie na siłe czesto powoduje bunt ze strony organizmu i jak chcemy jak najlepiej i przekombinujemy to efekt moze byc odwrotny i organizm moze ciagnac wode.

prosze mi wybaczyc ze zabralem glos ale jestem ciekawy co na to P. Dorota :)
dlatego chcialem wtracic slowko do dyskusji.

Zmieniony przez - PePoNeNt w dniu 2009-07-15 13:10:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Hera, rozumiem,że zamierzasz wziac udział w zawodach?
Pep, jesli mówimy o przygotowanie formy startowej, to
odwodnienie musi być tzw.(jak to określiłeś) celowe i jak najbardziej maxymalne.Elektrolity nie zatrzymaja wody! Należy je brać w wiekszych dawkach w okresie przedstartowym (zwłaszcza ostatnie 2dni). Potas na przykład ciągnie wodę, ale tam gdzie ma ciągnąć, czyli do kom mięśniowych



_____________________

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
mialem na mysli sol
czyz nie po to sie ogranicza jego spozycie zeby nie ciagnac wody podskornej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Zgadza się. Ogranicza się też wszystko co zawiera Na.

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52620
Pani Dorotko,
wszystko zalezy od tego czy będę gotowa... fizycznie i psychicznie
bez pomocy bardziej doświadczonych się nie obędzie

pozdrawiam

Powyższe słowa wyrażają jedynie opinie autorki w dniu dzisiejszym. Nie mogą one służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Oczywiście, bez fachowej pomocy nie ma sensu się zabierać za wyczyn.
Szkoda czasu i wysiłku. Po co ryzykować popełnieniem błędów, których można byłoby uniknąć.
Myślisz zapewne o debiutach 2010?
Hera z jakiego miasta jestes?

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52620
Na szczęscie mam fachowego opiekuna
Myśle już o juniorach na jesień 2009... te za 3,5 miesiąca
Jestem z Warszawy

Powyższe słowa wyrażają jedynie opinie autorki w dniu dzisiejszym. Nie mogą one służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Warszawa to "siedlisko" fachowców, więc zawsze znajdziesz fachową pomoc. Ale jak już kogoś masz, to super. Mam nadzieje,że to ktoś, kto przynajmniej raz wziął udział w zawodach.

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
Mam male pytanko. od kilku miesiecy treningi sprowadzaja sie do 1-3 sesji treningowych w tygodniu, staram sie trzymac odrzywiac wlasciwie jednak zjada sie tez duzo syfu, coraz bardziej niepokoi mnie zwiekszajacy sie moj bf przy jednoczesnym pogarszaniu sie wygladu ostatnio zmierzymem obwod w pasie miara pokazala 97 cm to juz sporo lapa spadla z ok 42 do 40,5 cm. Moim celem jest redukcja min do 85-87 w pasie nie wiem jak sie do tego zabrac. wstepnie myslalem o diecie b - 2,8g, w -2,8-3g, t -0,5-0,7g dodam ze jestem endo i mam ok 90 kg wagi z tego jest sporo fatu, zamierzam cwiczyc 3-4 razy w tyg po treningu interwaly w nietrenigowe dni wolne od pracy tabata jakies aero 30 min na czczo, prowadze intensytwny tryp zycia, prosze o rady i sugestie w jaki sposob do tego sie mam zabrac

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LIPCOWE PROMOCJE OD FITMAXA !! SPRAWDŹ KONIECZNIE !!

Następny temat

II Zawody w Kulturystyce i Fitness Sylwetkowym Sopot 2009

WHEY premium