SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIA DO FITMAX TEAM

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 252 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24056
O zielonej herbacie słyszałem i stosuję, trochę jednak poczytałem o gatunkach herbat i okazało się że lepszym spalaczem jest czerwona herbata. Dlaczego tak mało się o niej pisze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Znalazłam ciekawą stronkę na temat różnic między zielona a czerwoną herbatą

http://pytamy.pl/question/r-nice-pomi-dzy-herbat-zielon-a-czerwon/1 

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Ale zielona jest smaczniejsza,czerwona pachnie i smakuje jak ziemia :P

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 252 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24056
Właśnie słyszałem że ma taki specyficzny korzenny (ziemisty) smak. Może nawet przebolałbym smak, ale tej herbaty nie ma u mnie w markecie - muszę zobaczyć w biedronie bo z internetu to się nie opłaca, chyba że większe ilości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Ja i zieloną i czerwoną piłem z Bio Active,sypaną.Zobacz na ich stronie,mają olbrzymi wybór.

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Zielona i czerwona herbatę mozna bez problemu zakupić w każdym większym markecie.
Ja codziennie piję zielonkę, czerwona nie przechodzi mi przez gardło, smakuje jak rdza!

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
czerwona znaczy pu-erh ?

niektorzy za czerwona uwazaja rooibus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Tak Pu-erh

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
ja dawniej kupowalem puerh i zielona obie lisciaste jakiejs taniej firmy i po prostu je mieszalem ze soba, teraz nie mam dostepu do tej firmy a fajnie wychodzilo , po wakacjach bede sie staral troche ogarnac i poszukam tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Bio Active nie jest drogi.

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LIPCOWE PROMOCJE OD FITMAXA !! SPRAWDŹ KONIECZNIE !!

Następny temat

II Zawody w Kulturystyce i Fitness Sylwetkowym Sopot 2009

WHEY premium