SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PUCHAR PODKARPACIA W WYCISKANIU WIELOKROTNYM SZTANGI LEŻĄC - 2011 R.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 7931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2150
Witam
Na koniec października 2011 r. zaplanowane są zawody w wyciskaniu wielokrotnym sztangi ( 50 % wagi ciała ), oraz w kulturystyce.
Mam już obiecane środki na puchary, z salą nie powinno być problemów. Szukam jedynie sponsorów do ufundowania nagród.
Zapraszam do współpracy!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2150
delsterydo , startowało dwóch zawodników. Karol Makiel zaprezentował się doskonale. Debiutował tez udanie Jarosław Więcek.
Relacja jest tu: https://www.sfd.pl/PUCHAR_PODKARPACIA_W_KULTURYSTYCE_2011_R.-t774711-s2.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 297 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4320
nareszcie się ktoś odezwał,taka tu cisza,,,jeszcze raz muszę pochwalić za organizację zawodów u was,i zwłaszcza wiele nagród dla zawodników,spodobało mi się np,losowanie wielu nagród dla przypadkowych zawodników,nawet ci słabsi otrzymali fartem porządną nagrodę,,i jest to na pewno jakaś motywacja dla zawodników do dalszych startów,pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 297 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4320
tylko nie wiem czy nie lepiej by było 100 % wagi ciała,wyciskali by po jakieś 10-20 razy a połową to będą pykać po 50---70 razy dużo czekania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
letis żadne czekanie a wytrzymałość też się liczy. A czy będzie kategoria weteranów powyżej 50 lat

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16328
Letis ma racje , byłoby dużo szybciej a po co komu wytrzymałość , jeżeli ćwiczy typowo siłowo w zakresie powtórzeń 5,3,2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2150
Jeżeli zawody dojdą do skutku, to Regulamin będzie taki sam, jak w zeszłym roku.

Jeżeli natomiast są chętni do startu w zawodach na innych zasadach, to trzymam kciuki za sukces w ich zorganizowaniu przez kogoś innego.
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
meliq wytrzymałość jest bardzo ważna a jeżeli chodzi o siłę to jest mnóstwo jest takich zawodów na jedno powtórzenie w których możesz wystartować a organizator robi takie zawody i chwała mu za to.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 810
Wyciskanie Swojego ciężaru ciała to też wytrzymałość. Znam osoby co wykonują w granicach 40 powtórzeń,nawet tu na forum są wyniki z zawodów to po tyle robią. A połowę ciężaru ciała to nie 60-70 powtórzeń tylko spokojnie będzie po około 200 powtórzeń i wtedy faktycznie może być nudno...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
200 ?

człowieku, u mnie na siłownii goście co wyciskali po 140kg ważąc 110kg, 100 powtórzeń robili z 40kg sztangą...

a jeden z nich nigdy nie przekroczył 70 powtórzeń z takim obciążeniem...

jak ktoś nie ma wytrzymałości to nie powalczy

fajna odmiana, chwali siet aką organizację

w jakim mieście planowane zawody ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2150
teamstrong, piszesz bajki kolego. Zobacz wyniki z poprzednich zawodów, to będziesz miał pojęcie.
DUDEK, gregorterm, dzięki! Zawody są planowane jak zwykle w Iwoniczu Zdroju. Zapraszam, o ile uda mi się je zorganizować. Jest coraz ciężej ze sponsorami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pogadam coś w gronie moderatorów, może uda nam się coś zasponsorować o ile będzie dobrze wniosek przygotowany...

iwostar napisz do mnie na maila [email protected] obecnie jestem w pracy, odpisze jak będę w domu, kolo 19:00-20:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kalendarz imprez Lubuskiej Federacji Strong Man

Następny temat

ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI STRONG MAN 18 WRZEŚNIA !!

WHEY premium