SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROJEKT MASA VOL. 3 DT HOP

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16038

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
cackasz się z tym obciążeniem, jakby Cię conajmniej parzyło.

Drążek - sehr good. Odchyl się minimalnie jeszcze w tył i celuj klatką.

Wiosło - takim obciążeniem to Ty się możesz dogrzewać, dowal konkretnie 60 czy 70kg i rób.

Wiosło w opadzie podchwyt - masz być w całkowitym opadzie tułowia

Wiosło sztangielką - nawet kobiety robią to ćwiczenie większymi hantlami, jak Ty chcesz rosnąć jak nie dajesz bodźca? łapiesz 30-tkę i jedziesz.

Podciąganie w opadzie - złap szerzej tą sztangę, opad masz fajny

Co do nóg - jakich talerzy nie możesz dobrać? przecież trzymasz hantle w dłoniach cały czas na opuszczonych ramionach, więc nawet nie musisz hantlami dotykać podłogi. Przecież nie kładziesz sobie tych hantli na barkach..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7042
chodzi o to, ze nie mam jak założyć obciazenia na 2 hantle bo nie mam na tyle tależy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
powiedz jakie masz ogólnie krążki do dyspozycji


I ode mnie - faza negatywna wolneij! kg niewielkie a ciągną cię w dół za szybko, staraj się hamować ruch, wtedy będzie czucie i łopatki śpinaj ciut mocniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7042
2x 1kg
4x 1,25kg
4x 2,5kg
4x 5kg
2x 10kg
6x 15kg

Zmieniony przez - Hop w dniu 2013-10-25 15:24:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7042
DNT 25-10-2013

TRENING:
--------------

DIETA

Posiłek 1:
Białko jaj 150g + żółtko jaj 110g + ser żółty 50g

Posiłek 2:
Odżywka białkowa 45g + wiórki kokosowe 70g

Posiłek 3:
Twaróg chudy 200g + masło 55g

Posiłek 4:
Makrela wędzona 185g

Posiłek 5:
5jajek + ser żółty 90g

INFO:
Dzień bez treningu,dieta ok,zakwasy na plecach są w miarę dobre,jakoś mnie wzdęło,brzuch jak balon,może od pekińskiej lub za dużo marchewki?
I co sądzicie o podjadaniu warzyw między posiłkami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
warzyw jedz jak najwiecej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7042
miedzy posiłkami tez ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
wszedzie gdzie sie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7042
DT 26-10-2013

TRENING:
LEGS

Przysiady ze sztangą na barkach 6x10 55kg





Przysiady z hantlami 4x20/15/10/10 22kg(hantla)





Syzyfki 5x15





Wykroki chodzone 3x10 +15kg

martwy na prostych 5x10 45kg





uginanie podudzi leżąc 3x20 22,5kg





wspięcia na palce z hantlami stojąc 4x12 + 20kg

DIETA

Posiłek 1:
Białko jaj 180g + żółtko jaj 90g + malec 40g

Posiłek 2:
Banan + odżywka białkowa 30g

Posiłek 3:
wątróbka drobiowa 250g + makaron razowy 140g

Posiłek 4:
Wątróbka drobiowa 250g + smalec 60g

Posiłek 5:
Twaróg chudy 170g + wiórki kokosowe 70g + odżywka białkowa 15g

INFO:
Trening nóg,wyszedł bardzo dobrze,ale nie miałem sił już po przysiadach co widać na przysiadach z hantlami,nie dałem rady zrobić założonych 20 powtórzeń.
Trening jest chyba przeładowany, tyle serii na czwórki?
Nie jestem na bombce
Dieta w miarę ok,przed treningiem dałem tylko białko + tłuszcz,i lepiej mi się ćwiczyło,po tylko węgle.
Jak tak patrze to przez ten tydzień podlało konkretnie,wiedziałem,że tak będzie na tłuszczach,ale się zastosowałem.Zwiększyłem ilość sodu,kupiłem sól morską i daję do czego się da.
Zorbie fotki to ocenicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Przysiady - gdzie się spieszysz? kontroluj ten ruch w pełni. Przejdź na rampę 10, bo na stałym obciążeniu widzę robisz wszystko, byle się tylko nie zmęczyć ponad stan

Przysiady z hantlami - znów: gdzie się spieszysz? stań wężej, kontroluj ruch, stopy ustaw równolegle.

Syzyfki - musisz w pełni rozciągać te czworogłowe ud, nie spiesz sie w ćwiczeniach!!

MC - oki, ladnie, ale widzę, że masz zapasu od cholery

Uginanie - sehr good.

Czy ktoś Cie prosił o kombinowanie i dodawanie soli, gdzie się da? po co to robisz? zacznij słuchać, a nie działać na własną rękę. Od tego jest ten projekt.

Zacznij ćwiczyć intensywniej, nie bój się tych ciężarów, Ty po prostu ćwiczysz za lekko. Boisz się ciężkiego treningu. Jesz dużo, a trenujesz lekko - nadmiar kcal zawsze spowoduje lekki obrzęk tej sylwetki. Do tego Twoje kombinowanie z solą, bo gdzieś coś wyczytałeś/zasłyszałeś...nie wiem. JESTEŚ POCZĄTKUJĄCY ZROZUM!!!! to co ktoś piszę na własnym przykładzie i jest mocno zaawansowany z całą pewnością nie znajdzie u Ciebie rozwiązania. Masz ciężko ćwiczyć, pilnować cardio. I nie obżerać się węglami jak robiłeś to do tej pory.

W końcu zaczynasz poznawać co znaczy trening i zaczynasz używać dziwnych argumentów jak "przeładowany". Robiłeś 3 seryjki i widzisz sam gdzie Cię to doprowadziło, 0 siły, duża waga...

byłbym zapomniał: miałeś bazować na węglowodanach złożonych, a nie wrzucać banany o wysokim IG, gdzie momentalnie podskoczy Ci insa w górę, a Twój zbudowany akumulator tłuszczowy bardzo lubi węglowodany - zwłaszcza, proste!

Zmieniony przez - antek098! w dniu 2013-10-27 08:28:11
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kamil Krzemiński MIXED MARTIAL ARTS

Następny temat

PROJEKT MASA VOL. 3 DT LUQE

WHEY premium