SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROBLEM

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 89
Siema
Mam problem, na plecach mam tłuszcz!Albo przynajmniej cos co przypomina tłuszcz, i nieiwem co z tym zrobic pompuje w domu pompuje i to nieznika, np. na klacie niemam tluszczu ale na plecach jak wezme reka to fałda jest pomóżcie kochani:( moja waga:72 wzrost:182 wiek:19!

CO CIE NIEZABIJE TO CIE WZMOCNI

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
hehe sorka ale dość śmieszne to....żeby ludzie mieli takie problemy...może poportu masz taką budowe, a co ty chcesz mieć kości na plecach

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 89
chcem miec takie plecy jak Grzegorz Proksa tylko ze ja wiecej waze i chyba wyzszy jestem wiec beda miesnie wieksze...

CO CIE NIEZABIJE TO CIE WZMOCNI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ja też chciałbym mieć krate na brzuchu i większą klate ale cóż....

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 185
bez jaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!! trzymaj swoją wagę. na prawdę jest OK !!!!!!!!!!!!! zapomnij o kompleksach !!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
proponuje lepsze dokrwienie pleców to może pomuc no ale wtedy trzeba redukcje

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Lata treningu, redukcja itp

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 89
Hahahaha właśnie o to chodzi ze ja mam bardzo dobrze mieśnie rozwinięte:)
tylko na plecach na tych mieśniach jest troche tłuszczu(nie jestem pewny czy to tłuszcz czy skóra) wyciskałem na klate 110 ale z braku funduszy przestałem trenować a trenowałem 3 lata

CO CIE NIEZABIJE TO CIE WZMOCNI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
No to redukcja, bez pracy tluszczu nie spalisz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 89
Ale to chyba nie jest normalne ze na klacie niemam a na plecach tak?!?

CO CIE NIEZABIJE TO CIE WZMOCNI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
no nie jest to normalne

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile gramów biłka znajduje sie w...

Następny temat

DO ELLISA !

WHEY premium