SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROBLEM

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
witajcie....ma dość spory problem...chodzi NIE MAM UCZUCIA GŁODU :/ nie wiem czy się cieszyć czy nie.....tzn. mam tylko czucie że musze coś zjeść...ale nie mam czegoś takiego że ssie mnie w żołądku....może to dobrze bo świadczy to o dobrej diecie no ale troche jest to dziwne....

diete mam na 2200kcal...waże około 70kg...wzrost 182cm.....

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
byłbym bardzo wdzięczny za jakąś rade , pomoc, sugestie...najlepiej jakby ktoś do mnie na gadulca zagadał 3909436

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Chyba dobrze, znaczy, ze pokrywasz zapotrzebowanie i organizm nie musi sie domagac niczego na sile? Doladowujesz sie witaminami itp. wiec cialo nie ma o co 'żebrac' :] pewnie spory wplyw na to ma dobrze wyliczona dieta i to, ze masz juz troche nisko kcal diet za soba - zoladek sie kurczy, mozg tez przystosowany do tego, ze mniejsze dawki jedzenia to norma (bo on tez ma wplyw na laknienie). Pozatym jest goraco, co w jakims tam stopniu wplywa na apetyt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dzięki ritual...a słuchaj mozesz mi na gg zagadać ? jak nie chcesz pogadamy na forum

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Spoko, zostawilem ci wiadomosc na gg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
to dobry objaw
chyba


Zmieniony przez - zakrześ w dniu 2005-07-31 18:38:15

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
tzn. wszystko niby jest ok....dodam że biore maxivity , weapno , cynk , omega3....odżywiam się chyba idealnie....jadam co 2,5 godziny sporo niewielkich posiłków...wiele warzyw (szpinak,kalafior,brokuły,pomidorek czasami....czuje się dobrze)....stolce mam zielone
ćwiczy i biega mi się dobrze.....pije kefirki , maślanki , jogurty więc jak mówicie chyba jest OK...ale własnie CHYBA

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
aha diete trzymam że spożywam tyle ile mi potrzeba + - 100-200kcal....nie tyje , nie otłuszczam ale np. po treningu wogóle głodu jakbym nie czuł
rano wstaje też tak raczej nie ....ale musze jeść bo nie wytrzymam ;)

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
Miałem tez tak i to dobry objaw ale ciezko to wytrzymac

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dlaczego ciężko to wytrzymać ??? i dlaczego miałeś taki objaw a już go nie masz ?? i o o czym to świadczy jak moge wiedzieć

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
Mi było ciezko wytrzymac z powodu braku apetytu- tego nie lubie
Wtedy miałem najlepsze przyrosty masowe dlatego to dobry objaw
Teraz tak nie mam bo a) nie cwicze b) nie mam diety

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna

Następny temat

produkty sojowe ile kosztuje?

WHEY premium