SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRE WORKOUT ile wynosi porcja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8191
Wziąłem 4 miarki to przez ponad 3h czułem na kiszkach jakieś dziwne uczucie, które nawet po treningu nie przeszło i obudziło lekko ale bez szału
A z tym drugim u mnie jest tak że prędzej się spompuje nie biorąc nic niż jeśli coś wezme co ma to wspomóc
Dlatego mi zalega na szafce pudeleczko szotów aakg, puszka citruliny, nawet jakies stare zbrylone już aakg
Jak wypije coś z tych rzeczy to mam odczucie jakby ta krew gdzieś się po drodze zatrzymywała a nie docierała do mięśni i choćbym nie wiem jak sie katował nie spompuje się a po odstawieniu jest normalnie
Wiem dziwne ale tak mam


Zmieniony przez - rafen w dniu 2019-02-26 18:06:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 286 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43537
To masz rozwiązanie, na pobudzenie tylko kofeina, jak pompę masz większą bez zabawek. A może za dużo oczekujesz od spompowania. Ja przy stałej citrulinie i argininie największą i tak miałem przy dużej ilości węglowodanów i fbw, więc to tez kwestia treningu i żarcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8191
No nie wiem czy mogę za dużo oczekiwać od spompowania skoro po wzięciu czegokolwiek z tych rzeczy nie mam pompy wcale :D
A też lece fbw i zjadam sporą ilość węgli i nawet plan treningowy już nieco zmieniałem ale to nie jest kwestia tego, że teraz akurat tak jest tylko już dawno to zauważyłem przy pierwszym razie gdy wziąłem aakg np
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
rafen
zjadam sporą ilość węgli

u mnie jak leci węgli od 200g w górę to mam taką pompę, że żadnych dodatkowych pomperów nie trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
moze sprobuj zadzialac innym mechanizmem i przetestuj gliceryne
ona powodowac bedzie wiekszy naplyw wody do miesnia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8191
DJ_DoDo
u mnie jak leci węgli od 200g w górę to mam taką pompę, że żadnych dodatkowych pomperów nie trzeba


Aż zatęskniłem za treningami kiedy pompa nie pozwalała dokończyć serii albo nie można było wyprostować rąk

TomQ-MAG
moze sprobuj zadzialac innym mechanizmem i przetestuj gliceryne
ona powodowac bedzie wiekszy naplyw wody do miesnia


Czytałem gdzieś że organizm się szybko przyzwyczaja do gliceryny prawda to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
z gliceryną prawda, dlatego zaczynasz dość "nisko" i zwiększasz stopniowo, ale też bez przesady i trzeba przerwę zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Prawda ale idzie dość długo wyciągnąć efekt pompy mięśniowej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8191
A gdzie ją dostanę? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Gliceryna/Glicerol znajdziesz w aptece. Uważaj tylko z ilością. Skoro masz jakieś problemy trawienne, to raczej może być ciężko.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka białkowa dla wegan w diecie mamy karmiącej

Następny temat

Białko po terminie

WHEY premium