SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRACA NOCĄ A JEDZENIE ?!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1716
Wszystkie tematy tutaj poruszaja problem jedzenia w ciągu dnia ale co sie dzieje kiedy np: człowiek któy dba o siebie trzyma jako taką diete decyduje sie na prace w nocy co przewraca jego tryb życia do góry nogami ??

jak jeść w nocy ? i czy w ogóle jeść ? jeżeli jeść w nocy to co? i co wtedy robić w ciągu dnia ? jak sie wraca z pracy co jeść przed snem ? i po przebudzeniu ?

w założeniu że sie pracuje 4 noce w tygodniu więc trzy dni ma sie wolne na trening. Tak właśnie jest w moim przypadku. POMOCY !!!

I DO IT BECAUSE I CAN !!! I CAN BECAUSE I WANT TO !!! I WANT TO BECAUSE YOU SAID I COULD NOT !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Jak pracujesz w nocy a śpisz w dzień to normalne że będziesz jadł w nocy Pora dnia nie ma nic do znaczenia.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
ja od jakiegos czasu trenuje prawie w nocy, bo kończe treningi czesto o 00:30 spac ide przed czwartą, odżywiam sie tak samo jak w dzień, tylko inaczej wstaje i sie kłade spac,

zdr

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1716
aha no dobra niech i tak bedzie.. dzieki

I DO IT BECAUSE I CAN !!! I CAN BECAUSE I WANT TO !!! I WANT TO BECAUSE YOU SAID I COULD NOT !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostre jedzenie zwieksza metabolizm?

Następny temat

Jaki spalacz na początek ?

WHEY premium