SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PO ILU SCHODZI OMKA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4969

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
Facet ty nic nie kumasz za chwile napiszesz ze to juz nie pierwszy cykl i wtedy to juz naprawde bedzie wiadomo dlaczego nic ci nie idzie. Po pierwsze jak juz zes sie uparł to wal 1 strzal w tygodniu nie wiecej bo juz nigdy nie urośniesz chociaz kto wie jak to tam u ciebie wygląda. Nie masz wypełnionego profilu nie wiadomo ile ćwiczysz i wogle nic nie wiadomo. Wiec z kąd ktos ma wiedziec dlaczego nic nie widzać po 3 trzałach to powinieneś juz czuć i to niezłego kopa no chyba ze ześ te trzy strzały wzioł w 1 tygodniu to już może sie poblokowałeś i już zostanie jak jest. Jestem ciekaw jak długo ćwiczysz pewnie jak większość takich jak ty zaczołęś brać a dopiero potem poszedłeś na siłownie :) No ale oczywiście nie ma się czym przejmować, bo koledzy mówią co innego :) Tak więc zachowaj chociaż minimum rozsądku napisz coś o sobie i nie kuj sie wiecej niż raz w tygodniu. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to tak hodziłem na sucho 3 tygodnie wiem ze to mało i kuje sie raz w tygodniu i to w pierwszym tygodniu wziołem 1 amp a w 2 tygod 2 amp i teraz mam wziąść zamiar 2 amp w poniedziałek i co ty na to powienien być juz przyrost czy musze niestety jeszcze czekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Dziecko , daj mi numer tel. swoich rodziców , przysięgam że zadzwonie, moze oni przemówią Ci do rozumu.





Tekst tygodnia SFD
Cyt."Prosiłbym o treningżeby schudąć mieć mase mięsniową ale gówie mi chodzi o siłe."

"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Brutus -
ŁEŁEK - no comments...

Pozdro
Ted

--- Primum no Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
2 ampułki w poniedziałek :) Wiesz co myśle że sie zblokowałeś twój organizm nie był przygotowany na przyjęcie sterydów i sie zblokowałeś. Ja ci juz nic nie pomoge skoro chcesz wziąć 2 amp w poniedzialek to znaczy ze nie masz zielonego pojęcia o czym kolwiek nawet sobie nieche tego wyobrażać :) Biorąc pod uwage moj 1 cykl a zrobilem go 2 miechy temu po 5 latach charówki na silowni to to co ty robisz mnie przeraża Powiem ci tylko tak jak weźmiesz 2 ampułki w poniedziałek to juz prawdopodobnie nigdy nie będziesz większy. Jak narazie to bym ci radzil odstawic wszystko i modlić sie:) może jeszcze coś z ciebie będzie. Mi to tam wisi bo to twoje zdrowie życie i postępy. Powiem ci ze znam takiego kozaczka jednego co byl nawet lepszy od ciebie bo na pierwszy cykl wzioł 300 metki i 15 strzałów testosteronu i myslal ze urośnie. NA chwilę obecną jest mniejszy niz w momęcie gdy zaczynał ćwiczyć poblokował się zupełnie i pomimo ze np poźniej probowal dalej koksowac nic mu to nei dawało :) A właśnie jak juz skonczysz to napisz jak brałęś i jakie miałeś efekty żebyś był przestrogą dla innych :) Nie bede musiał sie produkować znowu. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to co ja mam zrobić musze być wiekszy a to znaczy ze jak przerwe cykl ze nie bende większy a jak bym wzioł w poniedziałek 1 amp to by coś zmieniło czy jak bym wzioł 1 amp to by coś dało odpiszcie co mam zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
Szczeże to nie mam pojęcia wybrałeś bardzo kijowy steryd a do tego masz 16 lat na twoim miejscu zainwestował bym kase w mega masa 2000 + dobra kreatynka i daxtroza. I ćwiczył 3 razy w tygodniu, efekty napewno bdziesz widzial, a co do tej 1 ampułki to juz mowilem ze więcej niz jedną na tydzien nie bież i nie wiecej niz 6 strzałów. Pozatym nie sądze zeby ci to coś dało bo przy twoim doświadczeniu treningowym po przestaniu brania wszystko spadnie z ciebie tak szybko jak przyszło, kulturystyka to nie jest sport dla niecierpliwych, tobbie by sie przydał dobry trener który by ci to naprawde dobrze wyjaśnił, i uwiez mi nie ma sensu marnować całego życia dla jednej małej potrzeby. Jeśli juz koniecznie chcesz brać tą omke to chociaż duzo jedz przynajmniej 5 razy dziennie worek ryzu albo tyle samo makaronu i jakies chude mięcho np piersi z kurczaka. Bo napewno nic ci nie przyjdzie jak będziesz tylko walil tą omke. A co do faktu że ci siła nie idze to istnieje ogromne prawdopodobieństwo że masz lewy towar i ładujesz w siebie jakieś świństwo po którym i tak ci nic nie przyjdzie. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15065
Omnadren 250 jest chyba ostatnim koksem jakim bym wziol w zyciu.
A ty czlowieku masz dopiero 16 lat i juz siegasz po ome.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
czesc tak wlasnie tu weszlem i sobie czytam chcialem sie zapytac o co chodzi w tym calym zablokowaniu sie i np. na przykladzie mety ile trzeba tego wziasc zeby sie poblokowac? I co pozniejh zrobic czy jesli sie ktos poblokuje tzn. ze nigdy jush nie moze wziasc zadnych sterydow? I czy wiek ma znaczenie co do tego poblokowania i ile mozen apierwszy cykl wziasc?

Pozdrawiam wszystkich !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
Wiek napewno ma znaczenie, staż treningowy oczywiście też. Co do ilości to jest to bardzo subiektywna sprawa wszystko zależy od organizmu. Ale jak słysze ze goście na pierwszy cykl po 300 metki wcinaja to mozna sie przekrecić. A z odblokowaniem to cięzko na to trzeba masy czasu organizm musi odblokować receptory androgenowe co naprawde jest czasochłonne a czasami nigdy sie nie udaje :( Tak więc można sobie odrazu spieprzyć wszystko i do końca zostać chudziną. Pozdrowka dużo masy i siły
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to moze byc od metki?

Następny temat

"BIO Peaktop"

WHEY premium