SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omka - nabrzmiałe miejsca po strzałach z Omki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5056
nie wiem czemu w miejscach w których od tygodnia robie shoty z Omki są lekko nabrzmiałe (barwa skóry normalna) i stwardniałe , Omka jest taka jaką prezentujecie w dziale Doping Zdjęcia więc wygląda na 100 % legit , pachnie olejkiem sezamowym , szczypie w język , wydaje się być ok , poprzednio jechałem Prolo 400 mg e2d i takiego czegoś nie było

Zmieniony przez - Czulenko w dniu 2009-10-19 00:57:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5056
z Prolo na Omke przeszedłem odrazu tylko że na Prolo co do ostatniego strzała nie było takich stwardnień w miejscu szota dopiero na Omce sie pojawiły , czy jest opcja że może to być spowodowane licznymi zrostami i np przez nie kumuluje Omka kumuluje się w miejscu szota i nie może sie przez nie rozejść ? Może robić strzały w triceps ? w nie nigdy jeszcze nie robiłem szotów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
wszystko gra kolego.jedziesz dalej.moj ziomek wali w bary i jest git walnie w tricho i ma spuchniete jakby mial infekcje.nic sie nie dzieje.zgrubienia sie robia jak walisz za plytko.wbijaj cala igle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5056
wbijam całą igłę 3 cm , mam bardzo niski BF więc zbyt płytki strzał nie wchodzi w grę , po zrobieniu shota w bark twarda kulka pod skórą średnicy 1 cm nie widoczna gołym okiem ale jak sie dotknie bark w tym miejscu to jest twardy jak kamyczek , na pośladkach ten sam efekt , na udzie ten sam , wogóle nie czuć tego propa w tej Omce choć po tygodniu powinno być go czuć

Zmieniony przez - Czulenko w dniu 2009-10-19 03:27:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 617 Wiek 82 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8886
wbijałem testovisa nic nie czulem, a po omce zawsze mam te ***ane zgrubienia tak 1 dzien po strzale dupsko zaczyna bolec
p.s
brales wczsniej ome? i nie miales tak?

"Ile by nie bylo zawsze bedzie malo"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
jak efekty po prolo 400mg e2d? i jeszcze po takim czyms bardzo niski bf?

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5056
po Prolo 10 kg w góre , te twarde bąble pod skórą utrzymują się z tydzień hmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hymm..az palce mi same chodza jak u pianisty zeby napisac cos na temat tych apteczniakow
Ale sie wstrzymalem


Zmieniony przez - karlos1232 w dniu 2009-10-19 17:05:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24391 Napisanych postów 68079 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537772
mialem to samo po koniec cyklu, ale po kilku dniach zejda ci, moja metoda na to: zmienilem miejsca na triceps, nogi
doope oszczedza mna zime

Zmieniony przez - iizziikk w dniu 2009-10-19 17:09:25

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
karlos powiedz-ciekawy jestem jakiejs kolejnej teorii spiskowej tesknie za tym wreczhttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/3.gif[/img].dawno nie bylo dyskusji o tym jak to jelfa ma trzy linie produkcyjne.jedna dla robi koks dla aptekdruga dla wyjepki dla sfd a trzecia konczy sie w domu u Filebornai tak prosi maja oryginaly jak sie im przypatrzysz to jest na nich napisane jelFa przez duze F wtedy wiadomo z ktorej linii.dawno nie bylo dyskusji o tym jak to jelfa ma trzy linie produkcyjne.jedna dla robi koks dla aptekdruga dla wyjepki dla sfd a trzecia konczy sie w domu u Filebornai tak prosi maja oryginaly jak sie im przypatrzysz to jest na nich napisane jelFa przez duze F wtedy wiadomo z ktorej linii.dawno nie bylo dyskusji o tym jak to jelfa ma trzy linie produkcyjne.jedna dla robi koks dla aptekdruga dla wyjepki dla sfd a trzecia konczy sie w domu u Filebornai tak prosi maja oryginaly jak sie im przypatrzysz to jest na nich napisane jelFa przez duze F wtedy wiadomo z ktorej linii[img]../../buziaki/13.gif" alt="" />

Zmieniony przez - red face w dniu 2009-10-19 17:33:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawda kiedys was wyzwoli

Zmieniony przez - karlos1232 w dniu 2009-10-19 18:29:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15548
cos zle robisz wydaje mi sie ze poprostu masz juz zrosty i nie dajesz odpoczac tym miejsca injekcji ps jaki odstep miedzy cyklem wczesniejszym i dziala ta oma jak omo

Zmieniony przez - dominao w dniu 2009-10-19 18:36:39

sila walka honor

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowy cykl-enan,oxa,igf,hgh,luknie ktos kto sie zna prosze?

Następny temat

METKA po M-DROLU?

WHEY premium