SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOC W OCENIE DIETY! PILNE

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
74kg wagi, 180cm wzrostu. zjecia w profil





Witam, nie będę się za bardzo rozpisywać, tylko od razu powiem, że nie zamieściłem ryby w swojej diecie, bo nie lubie ryb, żeby ją zjeść, musiałbym się zmusić.


Zmieniony przez - kulturysta016 w dniu 2014-02-03 14:51:54
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Dodaj do 2giego posilku białko pełnowartosciowego i powinno być ok.
Jajek bym unikał przed i po treningu, choc ostatnie badania donoszą że tłuszcze wcale nie pogarszają włchaniania się skladników po treningu.

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
dzięki za odpowiedź, troche sie martwiłem o tą rybe, ale badzmy szczerzy - nie chce miec sylwetki kulturysty, ktory musi obliczac zapotrzebowanie wegli bialka zeby wypic kielon wódki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
To żeby wygladać jak kulturysta to się wydaje po 20tyś na saa + hormony wzrostu miesiecznie. By dobrze wygladac i robic progress trzeba trzymać dietę niezależnie od tego czy chcesz być kulturystą czy amatorem.

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
20 tysiecy, ja pier****, ja chce miec sportowa sylwetke i nie ladowac w siebie chemii, ta dieta którą wymieniłem wyzej, jest do dieta do rzezby, czy to jest na mase? bo jestem poczatkujacym, a ta diete ukladalem z poradami z forum sfd, wiem ze glupie pytanie, ale wole sie upewnic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Mówisz ze nie chcesz wyglądać jak kulturysta, a ja Tobie tlumacze ze jak kulturysta wyglądać nigdy nie bedziesz. Że dieta własnie pozwoli Tobie budować ładną, zdrową sylwetkę i to jest takie minimum.

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
chodzi o to, czy ta dieta pozwoli mi utyc i wtedy przepalic to na miesnie (stosować drugą diete), bo ta dieta nie pozwoli budowac tkanki miesniowej, czy bede mogł stosować tą diete i rzezbić ciało? moze troche to zle napisałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Będziesz zdobywać czystą masę mięsniową i ubijać swoją sylwetkę jeżeli polaczysz to opodwiednim treningiem i ilością snu. Jak zacznie w pasie się zwiększać lub po prostu zauwazysz ze delikatnie cie podlewa to zmniejszaj stopniowo delikatnie swoje ilości kalorii.

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
stosowałem troche inna diete, nie jadłem smieci, tylko bardziej zdrowe rzeczy i od miesiaca zauwazylem, ze przybyło AŻ xD 2cm w obwodzie klatki, teraz mam 97cm, a miałem 95, wiec jakas poprawa jest, dlatego zaczalem czytac to forum, bo ludzie z silowni mowili, ze bez diety sie nie obejdzie

Zmieniony przez - kulturysta016 w dniu 2014-02-03 18:35:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta przy redukcji

Następny temat

Co robię nie tak?

WHEY premium