SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY ....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
mam problem bo przy wzroscie 187cm waze zaledwie 58kg.
{ chcioal;bym przytyc jakies 15kg>
wiec postanowilem cos na ''TO ''wzaiasc ... jestem poczatkujacym w tej ''dziedzinie'' wiec biore 2 tab rano i 2 tab wieczorem tabletek / Dopingu METHANDIENONE
jem to juz tydzien ... mam nadzieje ze w jakis sposob mi to zwiekszy mase ciala < nie cwicze. ale zauwazylem zwiekszony apetyt ] ...co o tym myslicie ??? prosze o jakies opinie co powinienem zrobic ..jesc dalej czy co ... ??? dzieki i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 310
Musisz zacząc stosowac dietę...dieta to podstawa aby nabrac masy!!...same suple nic tu nie pomogą...wiem to bo mam taki sam problem jak ty!! Najlepiej będzie jak ułożysz dietę i ją tu przedstawisz a jakiś bardziej doświadczony kolega Ci ją oceni i powie co zmienic lub co dołożyc...Poszukaj tematu o dietach i tam poczytaj...na pewno znajdziesz tam informacje jak ułożyc dietę...pozdrawiam

Czas na zmiany!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
ok dzieki Ci bardzo za mega szybko odpowiedz ... pozdrawiam i szukam w takim badz razie diety ... :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791
Napisał wyraznie METHANDIENONE dlaczego piszesz mu ze suple mu nic nie pomogą?


Wez sie za porządne jedzenie,a tego gowna nie jedz!Poczytaj sobie troche o diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
kanold1983 zastanów się zanim coś weźmiesz nie mając nic o tym pojećia bo do końca życia możesz żałować
aby przytyw wystarczy Ci dobra micha i trochę głowy bez "dopalaczy"

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta wysokobiałkowa na redukcje masy?

Następny temat

pomocy

WHEY premium