SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16416
"tylko ze bez diety szlo mi lepiej niz z nia !!! "

sory, ale po prostu to co napisałeś nie jest logiczne!

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 92 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 578
tak tylko ze ty koles nie masz zbyt duzej wiedzy z tego co widze ja ba diecie zrobilem jednaego cm w bicu a bez niej 6

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16416
dobra, w takim razie dalej wierz ze miałeś super dietę
ale dieta to gów... i nic nie daje
tak masz racę!
to jest przecież logiczne!
tyle ode mnie, pa
...

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
tylko ze bez diety szlo mi lepiej niz z nia !!!

znaczy sie ze dieta była z dupy

i nie jest to wkestia braku wiedzy kolegi Thiago - tylko Twojej.

ale cwicz i jedz jak chcesz - i jak wolisz

wcal;e nie jest tak, ze na nitro cos powinno pójsc, ja np biore takie zabawki w czasie redukcji.

z reszta - pamietaj ze dieta wysokobialkowa 9a niskoweglowa), to dla osob z szybkim metabolizmem - dieta na odchudzanie.

jesli masz problemy z robiemiem wagi - to nie przesadzajz ilościa bialka w diecie, natomiast zwieksz podaz wegli i tluszczy

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2009-11-12 12:02:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Jak jesteś takim sucharem że masz ciężki problem z przybraniem na wadze i nie chcesz stosować diety to wpie####aj co popadnie, jedynie pilnuj aby białka była w miarę odpowiednia ilość, a węgli w miarę dobra jakość.

Co do tego, że Thiago "nie posiada żadnej wiedzy", to nie masz żadnych podstaw, aby tak twierdzić.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 92 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 578
ale tłumacze wam ze mój przypadek jest inny bo jeśli rzecz tkwiła by w diecie to by było po kłopocie bo na niej szlo by mi dobrze i nadal bym ja stosował a na diecie to tylko wy***ało mi brzuch klata mi się zlała i wo gule nie urosła a ryj miałem jak by mnie coś pogryzło(szerszenie) a na początku jak cw nie miałem diety jadłem jak zwykle czyli dużo i mi szlo bo 7 cm w około 8 miesięcy to dużo a teraz stanęło i nie chce drgnąć dla tego dokupiłem białaczko i wsuwam 3 razy dziennie wiedz jeśli ten Thiago nie ma jakieś sensownej porady to niech sie nie wymądrza bo tyle i wiem bez niego i nie mowie ze dieta to szajs bo to podstawa i działa na innych a ja mam taki problem ze na mnie nie zbyt dla tego założyłem temat obliczałem swoje zapotrzebowanie kcal poszczególnie na białko i wegle stosowałem to przez długi okres czasu i nic to nie dało tylko pokryłem się tłuszczem który spaliłem w ciągu miesiąca nawet brałem megace po to ze by móc to wszystko ze żreć kumple na siłce o dużych rozmiarach którzy od zawsze stosują dietę śmiali sie ze ja mam jeden posiłek dziennie od rana do wieczora i tez nie pomogło dla tego zwróciłem sie do was forumowicze a tu jakiś typ mi wyskakuje z taka banalna wypowiedzią sam to wiem i zaznaczyłem to w temacie!!! dla tego proszę o pomoc poradę a nie to co juz wiem jeśli ten Thiago nie wie co mi jest to niech sie nie odzywa a nie próbuje cynić swoja wiedza która jest dostępna na każdej stronie o kulturystyce ja to wiem tez dużo czytam

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 92 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 578
a po koksy nie chce sięgać a to chyba jedyne rozwiązanie :(

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Jedz w**** duzo i podbijaj kalorie gainerem ja planuje podczas cyklu jesc go miedzy 300-400gram na dzien + takie tam;] waga z powietrza sie nie bierze

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
bo na początku jak zaczynasz to idzie nawet bez diety ale jak sam zauwazyles po jakims czasie to nie wystarcza


ja jestem za abys moze nie ukladal diete ale zastosowal sie chociaz do 10wskazowek zywieniowych a po jakims czasie jak wejdziesz w tok dobrego odzywiania zobaczysz ze idzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 92 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 578
a dokładnie co to za 10 wskazówek ?

xXx

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie suple dla staruszka?

Następny temat

White Flood - Wasze opinie :-)

WHEY premium