SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY, nie wiem ktorą pozycje wybrać ? :(

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90
Siema,
jestem nowy na forum, i przeglądam sobie storny pokolei (jest aż 58 ;/) i nie znalazłem jeszcze takiego tematu.. więc :

mam problem ponieważ nie wiem jaką pozycje wybrać, zawsze grałem jako prawy napastnik, ale teraz nie wiem czy nadaje sie na tą pozycje,
chciałbym grać na takiej pozycji, na której móglbym wykorzystać swoje umiejętności...
Mam:
15 lat,
165 wzrostu,
waga około 40kg,
Technika : bardzo dobra,
Siła strzału : dobra
Drybling : dobry
Gra głową : słaba, (jestem chyba jeszcze za niski żeby "walczyć" o piłke z obrońcami w polu karnym)
Wytrzymałość : świetna
Szybkość : Nie jest zadowalająca ;( (14sek / 100m) ;/
Mocniejsza noga : Prawa


Chciałbym dalej kontynuować gre ofensywną, ale nie wiem czy nie bedzie dla mnie lepsza pozycja bocznego pomocnika.
A zresztą sami napiszcie co o tym myślicie..


Z Góry Wielkie Dzięki Za Pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 913
Trenujesz w klubie? pogadaj z trenerem to od decyduje o tym gdzie grasz i gdzie najbardziej cie "widzi" na boisku.. Sprobuj na gierce wenetrznej czyt. treningu ustawiac sie na innej pozycji zobaczysz co z tego bedzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90
Tak, gram i trenuje w klubie już ponad 5 lat..
Zawsze uczyłem się gry w ataku, jednak teraz myśle,
czy bym sie nie nadawał bo bocznego pomocnika ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 237 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1247
Szybkość jak na bocznego pomocnika troszkę słaba .. ale jeżeli masz dobrą dynamikę i przyspieszenie , to powinieneś spróbować . Najlepiej na sparingu zagraj na innej pozycji i zobaczysz co i jak .

''Niektórzy uważają, że Piłka Nożna to sprawa życia i śmierci.
Ja uważam, że to znacznie poważniejsza sprawa''
''3/4 życia spędziłem na boisku, resztę zmarnowałem''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 353
mi się wydaje, że nadałbyś się tam gdzie Lewandowskiego chcą w BVB wsadzić podobno. Czyli ofensywny pomocnik, co prawda nie każdy klub tak gra, ale na tej pozycji ważnymi atutami są własnie, bardzo dobra technika by utrzymać się przy piłce przy jednym czy dwóch rywalach, zadowalająca siła nóg czasami strzał z daleka, czasami przerzut no i wręcz wyróżniająca się wytrzymałość bo trzeba nadążać ciągle i poprawiać pozycje z każdym przeniesieniem się piłki. Grałem tak przez kilka meczy i przyznaje, że męcząca gra na dłuższą metę. Choć fajnie patrzeć jak kolejna prostopadła dociera do adresata, a ten strzela sam na sam. :D (gorzej jak nie trafia xd) Co prawda przyśpieszenie też się przydaje gdy mija się rywali, co czasem mi wychodziło i wychodzenie sam na sam, ale jednak nie jest to najważniejsze przy czym wzrost też nie jest tak bardzo ważny, ponieważ grasz za napastnikami i przed środkowymi pomocnikami, więc o piłkę ma kto walczyć.

Zmieniony przez - Eiden w dniu 2010-07-31 00:43:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90
14s/100m miałem w październiku, bo wtedy biegaliśmy na 100m w szkole.. a teraz to powinienem sie poprawić, bo przez wakazje troche biegam, i w jeden dzień robie 6km, a w następny lub 2 dni później 10 szybkich podbiegów pod górke (100m).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 390
Przydałoby się abyś przytył trochę bo 40 kg to za mało. Ja mam 14 lat (rocznik 1995)mam 180 cm i 65 kg. Gram z rocznikiem 1994 i jakby ktoś o twoich "parametrach" wyszedł na boisko to nie dotrwałby do końca meczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90
Wiem, że 40kg to bardzo mało.. Chce przytyć tylko chyba mi snie wychodzi ;/ Jem jak najwięcej, i jak najzdrowiej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 329
@sebollo4 wcale że nie ;] ja mam 14 lat, wzrost 165 i 50 kg wagi.
klub był tylko u-17 i grałem w pierwszym składzie na lewej pomocy i powiem Ci że wytrwałem do końca meczu i nieźle mi szło ;) a co do autora no to jeżeli jesteś prawonożny to proponuję lewą pomoc ;)) fajnie się gra. a dlaczego lewą nie prawą? bo z prawej nogi na lewej pomocy łatwiej jest dograć piłkę na dojście lub nawet zakręcić w bramę ;)) pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 144 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 929
Próbuj na różnych pozycjach.. Może prawa obrona? W dzisiejszej piłce bardzo ważna pozycja i często mająca duży wpływ na grę ofensywną. Na razie trenuj jak najlepiej i najczęściej. Jedz dużo i zdrowo. Waga powinna przyjść w ciągu 2 lat. W domu rób pompki,brzuszki,przysiady. Pogadaj z trenerem o siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90
Ostatnio sprawdzałem wzrost i wage ;
172cm, 55kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak strzelac rzuty wolne .

Następny temat

trening słabszej nogi

WHEY premium