SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Którą pozycję wybrać ?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
a Więc to tak... Trener dał mi do wyboru kilka pozycji: napastnik, środkowy pomocnik, skrzydłowy ? Proszę o podanie mi np. co fajnego jest na danej pozycji , ponieważ już teraz zaczął bym trenować poszczególne elementy gry na daną pozycję . Mam 15 lat i wcześniej grałem na środku lecz teraz się zastanawiam nad tymi innymi, więc chce poznać plusy i minusy innych pozycji. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam wszystkich użytkowników tego forum ;D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 370
siwy__00 - dobrze powiedziane, ze tym opie****em na boisku grając w napadzie, (w jakiej grasz/łeś drużynie, lidze). Ja polecam pozycję napastinka, można trochę się z przodu "polanssować" :) Fakt, faktem nie jest tak, że pójdziesz na wariata grać w ataku, musisz się cechować: szybkością, inteligencją, sprytem, SKUTECZNOŚCIĄ, "chytry" trzeba być (tu popchnąć, tam pociągnąć, tu zaczepić, tam zahaczyć), śmiesznie to brzmi, ale taka jest prawda.
P.S. Z tym lansem chodziło mi o to, że grając w ataku, można zagrać więcej "pod siebie" (zwody, ogólnie bajerka z piłką).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3170
Myślę, że to są takie podstawowe cechy na te pozycje

Środkowy pomocnik - dobry przegląd pola, silny i precyzyjny strzał, dokładne podania, nienaganna technika.

Skrzydłowy - szybkość, umiejętność gry 1 na 1, dokładne dośrodkowania, wytrzymałość.

Napastnik - dokładny i mocny strzał, spryt, zwinność, technika, umiejętność zastawienia się przepchnięcia w polu karnym.

POZDRO

"Ze wszystkich nieważnych rzeczy na świecie PIŁKA NOŻNA jest najważniejsza!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Środkowy pomocnik to bardzo odpowiedzialna pozycja. Tutaj zawodnicy najbardziej ze wszystkich pomocników nie mogą sobie pozwolić na żadne straty. Trzeba mieć oczy dookoła głowy no i priorytet to dobre, dokładne podanie

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 558 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1703
Tak...Zgadzam się z cyganem

Visca el Barca...Visca el sfd
http://www.pajacyk.pl
http://polskieserce.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8503
srodkowy pomocnik to cos jak rubik tylko Ty uzywasz nóg od CIebie zalezy jak gra druzyna i czy strzale gole bo pomocnicy sa po to by wypracowywac sytuacje dla napastników.
oczywiscie Cygan Ci bardzo dobrze naposał jak i Krzychu ale tak naprawde duzo zalezy od tego jak sie czujesz na danej pozycji bo mozesz miec super technike a bedziesz sie zle czuł na srodku to nie bedziesz tego w 100% wykorzystac. sadzac po nicku Deco to twój idol wiec raczej zostan na srodku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
Deco był moim idolem w czasie gdy zakładałem tu konto ;] Lubię jego grę . Na środku nieraz 'nie ogarniam' że tak powiem... może jakieś rady ? Lecz mimo wszystko proszę o wady i zalety innych pozycji które podałem ;] pozdrawiam i z góry dziękuję
edit; lubię też poczarować piłką nieraz ;D

Zmieniony przez - _Deco_ w dniu 2008-12-15 21:36:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
srodkowy pomocnik to cos jak rubik

Dokładnie
Śr.pomocnik czasami też nawet klaszcze

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
jest jeszcze ktoś kto może mi pomóc ;] ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 381
ja tez uwazam ze najlepiej graj na srodku pomocy
ja osobiscie w klubie na razie gram na skrzydle, ofensywny pomocnik i lubie tam grac ale mam nie za duzo podan, bo np. jak napastnik szarpnie i przejmie piłke to sam czaruje zwodami i strzela gola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8503
Jak lubisz się kiwać to raczej na skrzydle machniesz jednego drugiego dośrodkowanie albo strzał noi na skrzydle jest inaczej niż na środku to Ty czekasz na podanie a nie podajesz przy rozpoczynaniu akcji i tez jak stracisz to nie ma takiego dużego zagrożenia niż jakbyś stracił na środku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krzychu989 dobrze napisał. Zagraj na każdej pozycji, a później wybierz tą na której się najlepiej Ci gra. Ja grałem na każdej z wymienionych i najlepiej czuje się na skrzydle, szybkość, wytrzymałość, pojedynki jeden na jeden
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o częstotliwość treningu

Następny temat

Ulubiony piłkarz

WHEY premium