SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY! Wyciskanie sztangi leżąc.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
Chyba jak zrobisz 2 serie.

Prawidłowo ćwiczona czyli mocno. Troche dłużej.

http://www.kulturystyka.pl/atlas/ - tabelka.

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
a każdy ma indywidualnie wiec nie ma co dyskutowac na taki temat

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
No tak, ale uważasz że skoro w pon zrobił trening bez problemu, a w pt już nie to okres regeneracji był odpowiedni i mięśnie się zregenerowały? ./

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
widzialem w zyciu różne przypadki.ale niczego nie sugeruje

Zmieniony przez - Menthos123 w dniu 2011-01-31 23:55:20

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Często tak jest, że w planach zakładających trening partii mięśniowych 2x w tygodniu ten drugi trening jest lżejszy. Spotkałem się z tym nie raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 716
W poniedziałek w ostatniej serii nie zrobiłem 2 ostatnich powtórzeń. Zobaczymy jak będzie w piątek. Bardziej mnie ten rekord martwi, dzisiaj podejdę do 68 kg no ale w pomocą przy opuszczeniu do klatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
a po co martwi cie rekord ?trenujesz po to zeby bic rekordy czy zeby fajnie wygladac ?mysle ze to drugie jest twoim priorytetm no chyba ze masz zamiar brac udzial w jakis zawodach

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 716
No wiem właśnie bardziej mi o wygląd chodzi. Tylko nie których to śmieszy, że ćwiczę rok a biorę na klatę ile biorę. Ale myślę, że to genetyka bo nigdy w klacie dobry nie byłem, a tric czy bic to nie odstaję raczej od innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 481
Ja ma taki problem bo zawsze mniej wypycham od kumpli ale co z tego oni mi pozazdroszcza jak wyglada moja klatka,bo nauczylem sie ja zpinac i nie uzywam barkuw tak jak oni.Wiec zastanow sie nad tym i nie biez do bani ile wyciskasz tylko jak cwiczyc zeby rosla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
tak na marginesie....

tabelki z "Atlasu..." to se mozna wsadzic....wiadomo gdzie. jak i reszte "rewelacji".

jesli jestes w stanie zwiekszac systematycznie obciazenia treningowe,czyli dolozyc chocby 0,5kg na sztange albo wykonac chocby o 1p wiecej,niz ostatnio,tzn.,ze twoja regeneracja przebiega prawidlowo.
u jednego moze to oznaczac trening juz na drugi dzien.....a u drugiego-po 9-10 dniach.

pozdrawiam.


buka111

szybka porada.
odpusc sobie kolejny trening,a po przerwie zacznij robic cwiczenia SAMODZIELNIE,bez pomocy partnera,bez ruchow wymuszonych,POPRAWNIE TECHNICZNIE,zastosuj ciezar min 10% nizej,niz dotychczas stosowales,a nastepne "rekordy" sprawdzisz sobie po 3 m-cach.

przeczytaj,co napisalem tutaj:

https://www.sfd.pl/progresja-t460928-s2.html

troche podstaw nie zaszkodzi.

Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2011-02-01 13:07:12

"live and die in the squat rack"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy! Plan treningowy dla początkującego

Następny temat

kregosłup

WHEY premium