SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLECAM DIETE I SUPLEMENTY z doswiadczenia + pytanko do specjalistow

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 6715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Troche wywracasz znane mi zasadu odzywiania ale skoro je stosujac jestes zadowolony to OK.

______________________________
Niepijacy kawy i nieleniwy Kawosz.
______________________________
Doradca w Odżywianiu
BTW: Nie ukladam diet!!!!

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 340
tzn napisz co jest nie tak w tym zywieniu. moze wiesz lepiej to podziel sie tym. moze skorzystam z twojej rady bo ja mam nieduze pojecie ale chetnie dowiem sie czegos wiecej


Anten

Anten

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do filvera:

orzeszki solone to smierc - sol zatrzymuje wode w organizmie, dziala destruktywnie na wiekszosc organow w ukladzie trawiennym i na pare innych tez; w ciagu dnia mozesz zjesc plaska lyzeczke soli, a przy tej ilosci orzeszkow, jaka powienes sobie dostarczac (ja jem do 300 gramow dziennie), to sol obecna w nich by Cie chyba zabila ;]

ta dieta nie jest nastawiona na efekty - ona tylko i wylacznie wspomaga Twoj trening - trenujac musisz dostarczac organizmowi odpowiednich mikroelementow, gdyz jego zapotrzebowanie na nie jest wzmozone w stosunku do osob, ktore nie trenuja (i nie ma w tym nic odkrywczego - kazdy sportowiec Ci to powie), natomiast w mojej diecie ten fakt polaczony jest z odpowiednim spozywaniem produktow (ilosc spozywania + laczenie ich), co pozwala na przyswojenie wszystkich mikroelementow ze spozywanego posilku a nie tylko czesci z nich

moj brat ma szesnascie lat i jest na tej diecie - ale jego efekty sa zupelnie inne niz moje, gdyz on jeszcze rosnie - i to normalne / natomiast jego kondycja, muskulatura i zdrowie, jak na jego wiek, sa doskonale - przede wszystkim caly tluszcz, jaki mial, zniknal bez sladu

(poza tym uwazaj na zbytni przyrost masy w fazie wzrostu - bo jesli dolaczysz do diety suplementy - zakladam rzecz jasna, ze trening masz na poziomie - to przyrost na masie napewno bedzie mial miejsce, ale Twoja skora moze nie wytrzymac podwojnego tempa rozrostu tkanek podskornych i bedzisz mial zaje.bieste rozstepy - zeby im zapobiec kup sobie w aptece/drogerii krem na uelastycznienie skory dla matek w ciazy - pamietaj, ze trzeba go uzywac przed - po to juz du.pa zbita, a dzialac zaczyna dopiero po jakis dwoch tygodniach)

have fun

dla szalonego caly swiat jest oblakany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 694 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3770
Witam !!

Mam pytanie czy masz moze zdjecia sprzed tej twojej cudownej diety i terazniejsze ? Jak masz to wyslij mi na maila jak mozesz

Pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 340
engello ja biore teraz Therme. Rano jem platki z mlekiem i jakas jedna kromke chleba. Biore tabletke Thermy i ide biegac tak na godzinke czasu. pozniej przed silownia na ktorej robie duzo aerobow ( sam rowerek w sumie zajmuje mi 45 minut czasu) jem ryz z jogurtem lub kasze lub cos co ma zlozone weglowodany i jakis jeszcze owoc do tego no i biore tabletke tej Thermy i na trening. po treningu jem ziemniaki i jakas godzinke potem bialko z piersi z kurczaka lub tunczyka lub ser bialy. Czy jak tak jem to mikroelementy beda w miare dobrze przyswajane przez organizm czy mam cos zmienic? Dodam ze na wieczor jeszcze magnez jem zeby przed skurczami sie obronic. Z gory dzieki za odpowiedz.

Anten

Anten

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 517 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17600
eksperci co wy na to??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moje sugestie:
kromke chleba sobie zjedz po bieganiu - wiecej z niej bedziesz mial pozytku
nie lacz kaszy z owocami, ale z warzywami
jak jesz bialka to tez pamietaj duzej ilosci wazyw - to one wspomagaja ich trawienie transport, a dodatkowo dostarczaja witamin, ktore sa niezbedne do prawidlowego funkcjonowania szczegolnie na takim hardcorze jak therma ;)

a tak poza tym moze byc, niedlugo zamieszcze nowego posta, gdzie wszystko bedzie konkretniej i ze szczegolami opisane "jak i dlaczego" - polecam



dla szalonego caly swiat jest oblakany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4378
A czy moge wieczorem przed snem jako bialko zjesc 6 gotowanych bialek z jajek czy nie bardzo?


irek

irek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przede wszystkim, jesli przed snem = 3 godziny przed snem, to jasne ze mozesz - chociaz ja tam wolalbym zezrec wiecej bialek a mniej zoltek chocby ze wzgledu na energetycznosc samych zoltek, ktora wieczorem do niczego juz Ci nie jest potrzebna

zapraszam wszystkich, ktorych temat kreci:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=106933

normalnosc to choroba ogolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 694 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3770
To jak z tymi fotkami zarzucisz czy nie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wafle zamiast chleba?

Następny temat

trening fitness

WHEY premium