SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODSUMOWANIA PRODŻEKT DZIKA MASA / DZIKA PLAŻA

temat działu:

PRODŻEKT DZIKA MASA / PRODŻEKT DZIKA PLAŻA

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 535
Witam o to moj progres na prodzekt dzika masa
Wagowo 4 kg ogolem od samej masy czyli od wrzesnia przybylo okolo 9 kg
Wymiary biceps okolo 4 cm , udo 4-5 cm , lydka 4-5 cm ,
Do konca moze nie jestem zadowolony z calkowitej masy ale i tak jeszcze ciagne ja do stycznia wiec mam nadzieje ze jeszcze wpadnie pare kilo . Ale dzieki temu wydfarzeniu jakim jest prodzekt dzika masa napewno byla motywacja zeby rosnac i przybierac dodatkowe kilogramy . Mam nadzieje ze zdjecia zostana zaakceptowane bo jednak nie do konca sa te same ale w podobnych prawie pozach . :D















Zmieniony przez - krzy92 w dniu 2014-12-14 19:38:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
PODSUMOWANIE PRODŻEKT DZIKA MASA - adkens miała być masa wyszło chyba cięcie.. :D

Celem była czysta masa , dodanie kg do ćwiczeń . Jeden cel został zrealizowany kg poszły mocno w górę szczególnie w siadach. Masa? może nie ma przełożenia na cyfry ale za to chyba jest trochę lepiej , teraz zacząłem trochę brudniejszą masę o ile to u mnie możliwe :) Żeby nie było , że się usprawiedliwiam przez okres tego projektu 2 razy miałem rany na języku problemy z jedzeniem później antybiotyk.

Progress
Jeżeli chodzi o główne ćwiczenia, są to ciężary w serii (nie robiłem nigdy maxów)
Przysiady: aktualnie 95kg na wolnym ciężarze 5x5 i 102,5kg na suwnicy smitha 5x5
Martwy Ciąg: 90-100kg

Trening
Cały czas trenuję PPL od rozpoczęcia projektu , ciężary poszły w górę , są to mocne intensywne krótsze niż wcześniej treningi. Trenowałem 4 razy w tygodniu od poniedziałku do czwartku . Piątek , sobota niedziela jakiś ruch tzn piłka nożna bieganie , cross fit

Suplementy jakie stosowałem
Białko
kofeina tzn kawa
witaminy/minerały
magnez


Aktualnie będę rozpoczynał cykl na jabłczanie kreatyny.

Dieta

Jakieś 3000kcal podstawy + to co wpadło często to słodycze, ciasta i moje ulubione paluszki :)
Przez chorobę musiałem długi czas odpuścić z tej ilości kcal więc różnie bywało ale starałem się trzymać ją w ryzach , ale trening zawsze na 100% nawet przy ranach na języku.

Zdjęcia

Robione kilka minut temu , jakoś przeoczyłem temat z podsumowaniem , ale dobrze , że u Doris w dzienniku zobaczyłem wpis o nim :D









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15359
Podsumowanie Prodżekt Dzika Masa by SHROM
Witam w moim podsumowaniu.Celem projektu była DZIKA MASA,ba myślałem nawet,że po projekcie stane się świniakiem,jednak tak się nie stało,przybyło mi około 7,5kg mięsa i to raczej pełnowartościowego :D Ostatnia masówka była tragiczna i spasłem się z 57kg do 85 w przeciągu,hmm roku?nie wyglądało to za specjalnie.Jednak teraz udało mi się w 100%.Dziennik nie prowadziłem tak jak chciałem prowadzić,podczas projektu zacząłem chodzić do pracy która zabierała mi można powiedzieć cały dzień.Na pierwszej zmianie musiałem wstawać o 3:30 a wracałem o 15:00 zdołałem pójść tylko na siłownie i od razu w kimacza,na drugiej 12:30-23:00.oczywiście pracowałem tylko 8 godzin jednak dojeżdzam autobusem i samo to kupe czasu mi zabiera.Praca fizyczna,przez 8godzin cały czas trzeba robić,nie ma kiedy się po dupie podrapać,także można powiedzieć,że miałem aeroby 5 razy tygodniowo po 8 godzin,ciekawy jestem ile paliłem tam kalorii.Do tego dochodziła w weekendy szkoła,możecie sobie wyobrazić jaki ja musiałem być za dnia zmęczony,nie miałem kiedy się wyspać.Ale wyszło mi to na dobre,uświadomiłem sobie,że przecież tak pracuje większość ludzi,nie ma czasu na życie,każdy czeka tylko na ten weekend,5 dni w tygodniu pracują jak maszyny,a później co?2 dni wolnego które zlatują migiem,można powiedzieć,że całe życia to praca.Także uświadomiło mnie to jednego,jeżeli nie chce zmarnować sobie całego życia,jeżeli chce cieszyć się tym życiem,to za wszelką cene musze dążyć do swoich celów,marzeń.Mógłbym nawet zarabiać krocie,ledwo wiązać koniec z końcem ale robić to,co lubie,inaczej życie jest zmarnowane.Także jeszcze troche popracuje w tej robocie,odłoże sobie troche siana,a później --pojade klaskiem "Będe największym sk***ysynem na tej planecie" Także chciałbym się przygotowac tak realnie na 2017r i sprawdzić swoich sił na scenie.

Wracając do projektu..
Wymiary:Ostatnia masówka nauczyła mnie,że na obwód bicepsa nie ma co patrzeć,jak masa nie idzie z jakościa to i tak nic z tego nie zostanie.Także wymiary nie były mierzone.Jednak wizualnie najbardziej zadowolony jestem z pleców oraz nóg,a dokładniej przywodzicieli.
Waga: 70kg-77.5kg +7,5kg
Kcal:Z kaloriami to naprawde się poplątało startowałem z pułapu 3k,później miałem 3.5-3.7k, a teraz 3.3-3.5k
Suplementy:
Białko według braku w diecie.
Gainer według braku w diecie.
Carbo sporadycznie.
BCAA przed/po treningu.
Kreatyna 8g dziennie.
Witaminki A-Z


Zdjęcia:









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2439
Podsumowanie Dzikiej Masy by zdziebo

Witam wszystkich i na wstępie gratuluję wszystkim tym, którzy dotrwali ze mną do końca testu. Chciałbym również podziękować UNS za zorganizowanie tegoż testu, bo pomógł on mi w zaangażowaniu i zmotywował mnie do ciężkiego treningu. Moje zmagania w tym teście były bardzo trudne bowiem w trakcie dowiedziałem się o chorobie i o tym, że nie mogę już jeść takiej ilości pożywienia jak wcześniej. To uniemożliwiło zrobienie takiej masy jaką bym chciał zrobić, no ale co się odwlecze to nie uciecze. Miałem momenty, w których chciałem zamknąć dziennik i dać sobie z tym wszystkim spokój, ale stwierdziłem, że nie umiem żyć bez ćwiczeń i trenuję dalej. Powoli też można robić masę, za to bardziej jakościową. W czasie testu waga raz rosła, a za chwilę spadała i myślę, że gdyby nie te roszady z jedzeniem to ważyłbym ponad 80kg, a w tym momencie mam tylko 77KG. Jest to dwa kilogramy więcej niż na początku testu i jestem średnio zadowolony, ale dobre i to. Udało się zrobić kilka kg mięśnia bez zbędnego zalania co we wcześniejszych latach było u mnie niemożliwe. W pasie przybyło 1cm więc jest sukcess. Jeżeli chodzi o postęp siłowy to najbardziej jestem zadowolony z barków. Siła na barki się zwiększyła i same barki są większe. Dodatkowo biceps i triceps też trochę jest większy i ciężary również. Plecy i klatka też na plus, siła urosła. Kilka powtórzeń więcej w podciąganiu i w wyciskaniu więcej kg. Nogi bez większych zmian, ale bez przysiadów ciężko osiągnąć jakiś progress. Ogólnie jestem zadowolony, dalej mam zamiar robić masę i do końca stycznia osiągnąć te 80kg. Od stycznia również wprowadzę nowy plan treningowy FBW 5x5 co powinno pomóc w zbudowaniu siły i masy. Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim uczestnikom.


















Zmieniony przez - zdziebo w dniu 2014-12-14 22:31:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Czas na składanie podsumowań dobiegł końca. Szkoda że nie wszyscy je złożyli. Wyniki niebawem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
No to czas na ogłoszenie wyników :)

1. Mikrus87
2. Rokko
3. Shrom
4. Murlion
5. Monos
6. adkens

Nagrody pocieszenia dla pozostałych osób biorących udział w prodżekt dzika plaża i dzika masa to rabat na nasze suplementy w wysokości 50%. Osoby z pierwszej szóstki również mogą skorzystać z rabatu (więcej informacji u Doris.K). Rabat jest ważny 19.12.2014.

Zwycięzców proszę o przesłanie na PW swoich danych kontaktowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 535
UNS-SUPPLEMENTS
No to czas na ogłoszenie wyników :)

1. Mikrus87
2. Rokko
3. Shrom
4. Murlion
5. Monos
6. adkens

Nagrody pocieszenia dla pozostałych osób biorących udział w prodżekt dzika plaża i dzika masa to rabat na nasze suplementy w wysokości 50%. Osoby z pierwszej szóstki również mogą skorzystać z rabatu (więcej informacji u Doris.K). Rabat jest ważny 19.12.2014.

Zwycięzców proszę o przesłanie na PW swoich danych kontaktowych.




Nie wiem za co ocenialiscie ale chyba nie za progres ...a wyraznie bylo napisane ze chodzi o progres a nie za prowadzenie dziennika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Gratulacje tak właśnie obstawiałem dwa pierwsze miejsca, Mikrus i Rokko zdecydowanie najlepszy progres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
krzy92
UNS-SUPPLEMENTS
No to czas na ogłoszenie wyników :)

1. Mikrus87
2. Rokko
3. Shrom
4. Murlion
5. Monos
6. adkens

Nagrody pocieszenia dla pozostałych osób biorących udział w prodżekt dzika plaża i dzika masa to rabat na nasze suplementy w wysokości 50%. Osoby z pierwszej szóstki również mogą skorzystać z rabatu (więcej informacji u Doris.K). Rabat jest ważny 19.12.2014.

Zwycięzców proszę o przesłanie na PW swoich danych kontaktowych.




Nie wiem za co ocenialiscie ale chyba nie za progres ...a wyraznie bylo napisane ze chodzi o progres a nie za prowadzenie dziennika


Hmm.. nie chce komentować bo uważam że sensu nie ma.
Dziękuje i cieszę się że doceniliście moją i kolegów pracę.

Zmieniony przez - mikrus87 w dniu 2014-12-15 17:17:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 535
mikrus87
krzy92
UNS-SUPPLEMENTS
No to czas na ogłoszenie wyników :)

1. Mikrus87
2. Rokko
3. Shrom
4. Murlion
5. Monos
6. adkens

Nagrody pocieszenia dla pozostałych osób biorących udział w prodżekt dzika plaża i dzika masa to rabat na nasze suplementy w wysokości 50%. Osoby z pierwszej szóstki również mogą skorzystać z rabatu (więcej informacji u Doris.K). Rabat jest ważny 19.12.2014.

Zwycięzców proszę o przesłanie na PW swoich danych kontaktowych.




Nie wiem za co ocenialiscie ale chyba nie za progres ...a wyraznie bylo napisane ze chodzi o progres a nie za prowadzenie dziennika


Hmm.. nie chce komentować bo uważam że sensu nie ma.
Dziękuje i cieszę się że doceniliście moją i kolegów pracę.

Zmieniony przez - mikrus87 w dniu 2014-12-15 17:17:21

Ja nie mowie ze za to ocenili tylko i wylacznie , ale poprostu dla mnie niektorzy nie uzyskali duzych progresow widocznych zeby ich nagrodzic ale to juz nie moja decyzja . A gratuluje tobie i wszystkim ktorzy wygrali :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NAGRODY ZA UDZIAŁ W PRODŻEKT DZIKA MASA / DZIKA PLAŻA

WHEY premium