SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PNOWNIE DIETA DO OCENY SCREEN

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 607


1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 607


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 607


W 1 posiłku w ogóle wywaliłem ser chudy bo miałem sporą nadwyżkę.

Sprawdźcie czy odżywki są dobrze wstawione. I pytanie z poprzedniego tematu jak jest z tymi odżywkami jak w sp 80 wstawiłem 40g to wyszło 31g białka. No ico mam teraz zważyć na wadze żeby było 40g sp80 i rozmieszać z wodą??? W posiłku 5 jeszcze będzie surówka.Piście co jest jeszcze nie tak. mówiliście że do posiłku piątego mam do jaj dodać ww złożone czyli co gdzie one występują???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76053 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754958
W posilku przed treningiem wywal chleb, nie potrzebujesz tyle ww przed treningiem a daj ww zlozone po treningu np ryz, kasza, makaron, kus kus itp. Bialko zmniejsz do 2g/kg masy ciała. Carbo orazu po treningu a po ok 45min posiłek. Wiecej warzyw. Tak wazysz sp80 i mieszasz z woda.

Zmieniony przez - domer w dniu 2005-04-07 00:23:41

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
i prawie niedostarczasz omega 3 - zakup tran

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 607
powiedziałem sterszej żeby mi kupiła ten tran w płynie to mi kupi(kiedy go sporzywać???)i surówka tez będzie tylko gdzię ją wstawić???POtrzyliści na wstawione suplementy???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 607
jeśli chodzi o tą surówke to czy ona zalicza się do białka i węglowodanów czy są to czyste witaminy i mam je jeść o karzdej porze dnia jak najwięcej?!?!?!?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76053 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754958
Surowke jadasz do posilkow, kiedy chcesz, nie wliczasz jej do diety. A tran z rana do posilku ok 5g.

Zmieniony przez - domer w dniu 2005-04-07 10:29:08

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie ćwiczenia na biodra dla faceta

Następny temat

Dietka do oceny

WHEY premium