Szacuny
386
Napisanych postów
37478
Wiek
6 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
126451
jednak widzę, ze nóg nie ustaliliśmy- po co bowiem 4 ćwiczenia na czworogłowe,
czemu nie trzymasz się zasady, ze ćwiczenia pierwsze na daną grupe nie powinny miec mniej serii niz kolejne,
czemu też określasz stała liczbe powt. w kazdym ćw. i serii - na łydki?
zresztą na twoim poziomie zaawansowania przysiad i suwnica powiunny wystarczyć, z ew. dodatkiem 1-2 s ktoregoś z pozostałych, jak przy sugestiach na inne grupy w których myliles też kolejność ćwiczeń...