SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PAWEŁ GIERZYŃSKI doradza na SFD

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
Cześć Masz 15 lat hmmm jesteś jeszcze w etapie dorastania, także w przecągu nawet niedługiego czasu może się jeszcze sporo zmienić, mówię o Twojej wadzę. Dlatego trudno Tobie cokolwiek doradzić. Spróbuj razem ze swoim instruktorem na siłowni opracować dla Ciebie plan treningowy na masę. Co do diety to trochę za długi temat żeby, omówić go w kilku zdaniach spróbuj na początek jeść dziennie 2,2 g białka na kg ma sy ciała czyli w Twoim przypadku 2,2*62 dalej oblicz sobie sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4701
Cześć Masz 15 lat hmmm jesteś jeszcze w etapie dorastania, także w przecągu nawet niedługiego czasu może się jeszcze sporo zmienić, mówię o Twojej wadzę. Dlatego trudno Tobie cokolwiek doradzić. Spróbuj razem ze swoim instruktorem na siłowni opracować dla Ciebie plan treningowy na masę. Co do diety to trochę za długi temat żeby, omówić go w kilku zdaniach spróbuj na początek jeść dziennie 2,2 g białka na kg ma sy ciała czyli w Twoim przypadku 2,2*62 dalej oblicz sobie sam


Heh wiem staram się dobrze odżywiać dużo białka itp.
Trening na masę mam ułożony siłę od 3 miesięcy poczułem bardzo bardzo,ale z wagą no nieciekawie ale wiem,że jestem młody wszystko teraz idzie na wzrost.

A mam pytanie o co chodzi,że gdy się chodzi na siłownię to mieśnie są zbyt spięte? W czym to przeszkadza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1227
wpadlem sie przywitac- takze witam serdecznie

bardzo fajne posuniecie z Pana strony- to sie chwali
kolejna kompetentna osoba w dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 325 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1214
Heh Paweł dobrze sobie radzi :) Duza w tym zasługa jego dużej nadpobudliwości na walkach :) No ale kulturystyka to potrafi dobrać Suplementy:) Widzialem twój start na Mp i walke w kołobrzegu :) GZ twarda szczęka i mocno w przód .

Zmieniony przez - Mordarca w dniu 2009-06-09 00:33:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2766
Jak dlugo mozna jechac na tym polaczeniu ZMA i Tribulusa i ile potem przerwy trzeba zrobic?Zamierzam jutro zaczac,wiec bylbym wdzieczny za odpowiedz.Pozdrawiam

(L)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
W połączeniu ZMA i Tribulusa kuracja powinna trwać ok. 3 tygodni.
i zrób później przerwę ok miesiąca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
A bez tribulusa jechać non-stop ZMA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
Samo ZMA, także polecam ma bardzo dobre właściwości regeneracyjne, które się przydają w okresie ciężkich treningów. Non-stop nie organizm przyzwyczai się do suplementu i później nie bęziesz już czuł, że cokolwiek bierzesz, także przerwa, jak najbardziej wskazana najlepiej ok. miesiąca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3803
co sadzisz o ludziach, ktorzy nie maja dostepu do zadnego klubu sportow walki i probuja uczyc sie na wlasna reke na podstawie filmow szkoleniowych i innych takich rzeczy? znaczy sie, probuja wykonywac w domowym zaciszu odwzorowanie treningu jaki jest w klubie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
Witam bardzo serdecznie ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XIII Miedzynarodowy Turniej Judo pamięci Ewy Larysy Krause

Następny temat

Zapasy dla kobiet - pytanie - jaki trezba spełniać warunki (fizyczne)?

WHEY premium