SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PAWEŁ GIERZYŃSKI doradza na SFD

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 844
Witam:D ja także mam parę pytań:
1. Czy polecasz jakiekolwiek suplementy do treningu kickboxingu?
2. Jeśli tak to jakie aby nie spalić zadużo masy??:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
Witam Dorfa

Najlepszymi suplementami do treningów kickboxingu, jak i innnych sportów walki są takie, które pobudzają poziom testosterony bardzo polecał bym suplement o nazwie ZMA, jest to połączenie cynku, magnezu i witaminy B6. Wspaniale regeneruje organizm po treningu. ZMA często łączy się razem z tzw. Tribulusem czyli suplementem, który podnosi poziom naturalnego testosteronu jest preparatem ziołowym i w pełni bezpiecznym. Polączenia tych dwóch suplementów daje dużego "kopa" do treningu. Po treningu bardzo ważnym elementem jest dostarczenie odpowiedniej dawki węglowodanów i tu polecałbym carbo. Obecnie sam po treningu zażywam białko, które pomaga mi w regeneracji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
Jeśli chodzi o suplementy, dzięki którym nie spalisz budowanej wcześniej masy mięśniowej to przy intensywanym treningu może być trudno, ale ważne jest napewno dostarczenie odpowiedniej ilości białka, jak też dieta dostosowana do treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
Do Rudego Boya Janka

Co do kontuzji, podczas trenigów to niestety częsty problem. Często przy nie zaleczonej kontuzji problem bólu podaczas treningu często powraca. Ostanio sam mialem podobny problem. Spróbuj zabiegów z krioterapi, mi odobiście bardzo pomogły pozbyłem się bólu, Tobie myśle, że napewno też pomoże :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
Moja ilośc treningów to ok, 4-5 w tygodniu.
Co do suplementów to narazie ograniczyłem się edynie do białka po trenigu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
Witam

Jak wyglada Twoj trening na siłowni ?? Stosujesz jakis swoj plan ? Jakie cwiczenia bys doradził dla osob, ktore chca uzupelnic treningi SW, siłownia ?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 582 Wiek 823 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4750
O Podpinam sie do pytania powyżej.

"Tu liczy się technika, a nie tylko wielkie mięśnie"

"Ten, który pokona własnego siebie, jest najpotężniejszym z wojowników"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691
Jestem brunetem, ale mimo to bardzo dziękuję za radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
Obecnie wogóle nie trenuje na siłowni, a to z prostego powodu, że miałem bardzo długą przygodę z kulturystyką samą ok. 4 lat, które zrobiły swoje :) Siłownia bardzo mnie spina dlatego staram się ją ograniczać. Natomast co do samego treningu siłowego pod sporty walki, rózni się on od zwykłego treningu kulturystycznego opartego o metodę np: Bodybulding z prostego powodu naszym celem nie będzie budowa mięśni, a poprawa siły podczas wyprowadzania ciosów, czy kopnięć. Dtatego trening pod SW oparty jest o większą ilość powtórzeń, i krótkie przerwy między nimi. Można także robić wytrzymałość siłową często stosujemy metodę obwodową na poszczególne mięśni np: 30 pracy na 30 sekund przerwy i po każdy obwodzie 2 min przerwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4701
Mam 15 lat i jestem dość chudy 60-62 kg waga sie waha,zacząłem chodzić na siłwonię żeby przytyć bo sporo osób jest silniejszych ode mnie i chcę to pokazać,a ja chciałbym ważyć 70-75 mam 180cm(rosne)
zeby nikt sie nie czepial co mam jesc zeby szybko zlamac kilogramy staram sie jak najwiecej bialka jajecznia,serek wiejski+makaron,twarog zawsze na noc-ale nie za bardzo mi to cos daje,nie wiem co robic :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XIII Miedzynarodowy Turniej Judo pamięci Ewy Larysy Krause

Następny temat

Zapasy dla kobiet - pytanie - jaki trezba spełniać warunki (fizyczne)?

WHEY premium