SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PAWEŁ GIERZYŃSKI doradza na SFD

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2321
Witam, trenuje mt od roku ale moge byc tylko na 2 treningach w tygodniu.
Na sali jest technika, sparowanie, tarcze
Prosze o rozpiske 2 samodzielnych treningow, ktore moglbym wykonywac w domu, tak w przyblizeniu oczywiscie, dodam że posiadam worek.

z góry dzięki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
Witam, jesli trenujesz 2 razy w tygodniu, gdzie głównym elementem jest technika, proponowałbym urozmaicenie treningu o elementy kondycyjne, poza sala treningową. Najlepszym sposobem jest nazwyklejszy bieg. Na początek sugerowałbym 1 godzinę biegu, spokojnym temepem. Ewentualnie basen :) Na woreczku możesz porobić sobie elementy szybkościowe np: robisz 4 razy dowolną akcje powoli dokładnie układając się przy nich i później to samą akcje 4 razy z pełną szybkością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
Woreczek oczywiście po solidnej rozgrzewce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
tak z ciekawości czy za zawody kickboxingu/k-1 (oczywiście 1,2,3 miejsca) dostaje się pieniądze?Jak Pan sobie radzi i czy żyje pan tylko z zarobku w walkach kb/k-1?
mam nadzieję że dostanę odpowiedź.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja ćwiczę od roku i bardzo mi się to podoba.Jestem w liceum na rozszerzonej historii mam jeszcze dwa dodatkowe przedmioty wybrać.I mam takie pytanie czy jak wybiorę do tej historii geografię i angielski to będę mógł potem iść na turystykę i rekreację a potem na menadżera/trenera siłowni ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XIII Miedzynarodowy Turniej Judo pamięci Ewy Larysy Krause

Następny temat

Zapasy dla kobiet - pytanie - jaki trezba spełniać warunki (fizyczne)?

WHEY premium