SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PAWEŁ GIERZYŃSKI doradza na SFD

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
Sporty walki dla mnie osobiście co są o wiele ciekawszą formą rozwoju. Trening kuturystyki ogranicza się do budowania mięśni i palenia zbędnej tkangi tłuszczowej. Sporty walki są o wiele wszechstoniejszą dziedziną ponieważ żeby osiągnąc sukces na tym polu sama siła nie wystarczy Zwolennicy siłowni ( wybaczcie) :). Ważne jest jeszcze wiele aspetów kondycja, która jest można powiedzieć postawą, ale takżę koordynacja ruchowa, technika, przygotowanie mentalne i wiele innych niuansów, które sprawiają, że sztuki walki są najciekawszą formą rozwoju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Najcikawsza nie sa. Najciekawsza, najskuteczniejsza forma walki, jest polityka. Przy niej SW to zabawa dla dzieci. Fakt, ze silownia w porownaniu do SW, to jak snooker do thriatlonu. Zarowno jezeli chodzi o wymagana objetosc jak i wysilek.

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Cześć Trainer
Seba, skupmy się na sporcie

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Fakt.
Wczoraj troche zaduzo piwa poszlo.

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Witam Trainer!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
cześć Trainer
fajnie mieć kolejną kompetentną osobę w dziale

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
Witam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Również witam

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691
Witam!
Trenuję boks - rozrywkowo, ale z zapałem. Niemal pół roku temu nabawiłem się lekkiej kontuzji - obiłem mały palec lewej dłoni. RTG nie wykazało żadnych uszkodzeń, ale od tego czasu przy każdym uderzeniu, nawet w duzych rękawicach z palcem owiniętym gąbka i bandażami, czuję ból. W efekcie na treningach, szczególnie na dużym worku, instynktownie odpuszczam lewe (jestem praworęczny, więc to duży problem: moje dystansujące sa czasem tak słabe, że mozna na nie przeć za pojedynczą gardą).
PYTANIE: Czy jest jakiś sposób zaleczenia tego obicia lub jakieś ochraniacze/wzmocnienia, czy jedynym wyjściem jest odpuścić treningi na pół roku (miałem miesiąc pprzerwy, podczas której się polepszyło, ale to było za krótko).
Z góry dziękuję i pozdrawiam
rbJan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
To ja też mam takie trzy pytanka
1) ile masz treningów w tygodniu?
2) jak u Ciebie z dietą?
3) z suplementami
Tak z ciekawości pytam.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XIII Miedzynarodowy Turniej Judo pamięci Ewy Larysy Krause

Następny temat

Zapasy dla kobiet - pytanie - jaki trezba spełniać warunki (fizyczne)?

WHEY premium