SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PARACETAMOL. Czyżby nowy anabolik?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2640
dobra ja juz drugą ampułke omy w siebie wbiłem

jak nie bedzie działac to bede paracetamol till die
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
też mam takie zdanie jak Chudy, wielkim koncernom farmaceutycznym bardziej opłaca się leczyć niż wyleczyć, człowiek wyleczony już nie potrzebuje leków, co z kolei zmniejsza zyski firmom farmaceutycznym, a leczony cały czas musi kupować leki i napędza tą całą maszynę..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Panowie. Tu chodziło tylko o głos w dyskusji na temat domniemanego, negatywnego wpływu leków przeciwbólowych na formę. Pojawia się jakiś problem - to się o nim rozmawia...

A co do świńskiej grypy - to ostatnio czytałem gdzieś, że jak ktoś ją złapie, to powinien się cieszyć, bo do tej pory zmarło na nią bodaj kilkaset osób, zaś na zwykłą umiera co roku bodaj kilkadziesiąt tysięcy.

Co do teścia - to racja... Koncernom farmaceutycznym nie kalkuluje się inwestować w badania tanich i naturalnych substancji, bo nie można ich patentować i nie da się na nich zarobić.
Racja też, że - w przypadku chorób przewlekłych - lepiej opłaca się wdrażać leki zaleczające, ale nie dające całkowitego wyleczenia. Pomyślcie - ile by można zarobić na leku, którego kilka pigułek leczyłaby całkowicie np. cukrzycę, a ile zarabia się na ciągłej produkcji insuliny?...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
dokładnie, to samo z Aids itd

BTW Jordi mam nadzieje że zdjęcie z profilu to nie są skutki tej grypy

Zmieniony przez - pudzian89 w dniu 2009-09-27 22:45:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21416
Jesteś chory na raka . Idziesz do apteki kupujesz lek za 20,30 50 Euro.Tydzień i jesteś zdrowy.
Komu by się opłacało:)???
Jest to takie proste gadanie chlupka , ale prawdy w ty trochę jest (tak mi się wydaje)
To jest ogromny biznes na którym ktoś robi pieniądze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
olom z tym rakiem to troche przesadzone bo jakby byl taki lek skuteczny to ten co by go wymyslil i opatentowal zarobil by krocie. no i lek by byl ogolnie bardzo drogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21416
Z tym rakiem to tylko taki "kolorowy" przykład.
Nie zgodzę się. Będąc nieuleczalnie chory lub bardzo poważnie nie oszczędzasz pieniędzy. Wydasz wszystko. Sprzedaż dom, samochód tylko po to ze by być zdrowym . Nie ma cenniejszej rzeczy niż zdrowie - długie życie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ale wtedy z rakiem i tym lekiem byłoby tak, jak z syfem i penicyliną. Syfilis zniknął jako problem społeczny - a penicylina zrobiła się tania, jak barszcz.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Obejrzę - w wolnej chwili.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejny cykl, prośba o pomoc

Następny temat

Trening HST po PCT

WHEY premium