SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

P90X - dobranie diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 56
Witam!

Niedawno zakończyłem program Insanity na DVD, więc postanowiłem zacząć ćwiczenia z P90X.
I tutaj zaczyna się mój problem... Otóż nie wiem jaką mam prowadzić do tego dietę! Chce schudnąć, nie chcę być Koksem, czy Pudzianem, nie chcę być patykiem(co jest raczej nie jest możliwe).
Po prostu dieta redukcyjna, pozbywająca się zbędnego tłuszczu z organizmu i budująca rzeźbę.

Piszę do tych, którzy sami prowadzili, lub prowadzą, czy też nawet mają zamiar prowadzić P90X - jakie macie diety? Sami wiecie, że są to 3 miesiące intensywnego treningu zarówno siłowego, jak i na wytrzymałość.

Nie znam się na dietach, nigdy żadnej nie prowadziłem(mój błąd, cóż poradzić).

Proszę was o pomoc, najlepiej rozpisaną dietę na te 3 miesiące, co jeść, czego nie. Co pić(wiadomo, wodę) i takie różne sprawy.

Nagradzam sog'iem.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Walcz dla pasji, nie dla podniecania się, że możesz komuś niewinnemu spuścić wpierd*l.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5372
co jest trudnego, czytasz podwieszone tematy, tutaj ukladasz diete http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie , wyliczasz zapotrzebowanie https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html odejmujesz 300-400kcal na początek i sprawdzasz co się dzieje ... jak waga spada po 2-3 tyg to git jak nie to obcinasz o nastepne 200-300kcal i tak caly czas ... na redukcji polecam coś takiego 2-2,5g białka / 1-1,5g tłuszczu / 3-4g węglowodanów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
podwieszone kolego. diete ukladasz sam, a my poprawiamy. poza tym nie ma czegos takiego, jak dieta pod konkretne cwiczenia. robisz dobrą diete redukcyjną i trenujesz. tyle

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podam Ci proporcje B/W/T pierwszy miesiąc 50%/30%/20%, drugi 40%/40%/20%, trzeci 20%/60%/20%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
podam Ci proporcje B/W/T pierwszy miesiąc 50%/30%/20%, drugi 40%/40%/20%, trzeci 20%/60%/20%

A to skąd się niby wzięło?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
Skerx
podam Ci proporcje B/W/T pierwszy miesiąc 50%/30%/20%, drugi 40%/40%/20%, trzeci 20%/60%/20%

A to skąd się niby wzięło?


lepiej nie wiedzieć. autorka już tu błysnęła : https://www.sfd.pl/CKD_do_oceny-t884687.html 

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jest z przewodnika p90x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
takie schematy rozkladu BTW "odgórne" są kiepskie, bo nie uwzględniają indywidualnych cech danej osoby: wiek, waga, %bf, typ metabolizmu, zdrowie, przebyte juz diety/jojo, aktywnosc, tryb dnia/pracy, etc... Nie ma nic gorszego niz kopiowanie diet. Diete sie uklada pod siebie. cos co dziala na jednego, nie musi dzialac na drugiego

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tylko napisałam co jest w przewodniku p90x i jaki schematu sugeruje Tony Horton w swoim programie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nie sugerowałbym się gotowymi schematami, szczególnie, kiedy proponowane jest dostarczanie 50% zapotrzebowania z bialka.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ktoś próbował cateringu dietetycznego?

Następny temat

Za ile będzie widać że przytyłem.

WHEY premium