SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Płatki owsiane (górskie) + miód + masło + piekarnik

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74
Chciałem zapytać o opinię na temat takiego przyrządzenia płatków.

Rozpuszczam ok 2-3 łyżek miodu z ok 2-3 łyżkami masła.
Wylewam to na paczkę (400g) płatków owsianych górskich, dokładnie mieszam i wstawiam do piekarnika.
Po przygotowaniu są przepyszne i chrupiące. Jem je z mlekiem.

Zazwyczaj to danie stanowi moje pierwsze śniadanie.
Jestem na diecie redukcyjnej. Tzn nie jest to do końca typowa dieta, ponieważ nie stac mnie na mięsko i inne rzeczy.
Po prostu staram się lepiej odżywiać. Unikam gównianego jedzenia i napojów, unikam chleba pszennego, ziemniaków. Staram się jeść regularne posiłki, z białkiem i błonnikiem. No i do tego biegam.

Co sądzicie o takich chrupiących płatkach jakie opisałem? Czy w moim wypadku są one dobre?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
decydująca tu będzie cała dieta a nie pojedyńczy posiłek, mozesz tak robić ale 400gpłatków + miód i masło to chyba za dużo jak redukcja

ziemniaki akurat są dobre i nie nalezy ich unikać

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74
Wiem wiem, że decydująca jest cała dieta. Chciałem po prostu poznać opinię na temat jedneg z elementów tej diety. Chciałem wiedzieć czy takie połączenie i przygotowanie są odpowiednie. No i nie zrozumieliśmy się z tymi 400g. Nie jest tak, że jednorazowo pożeram 400g płatków na śniadanie. Podałem tą ilość, żeby zilustrować proporcje składników. Jednorazowo zjadam pół szklanki płatków + mleko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
wiec brakuje tez xródła białka, dodaj je

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
mleko płatki i rodzynki plus orzechy są wystarczającym źródłem białka

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74
Dzięki za wypowiedzi. Tak w ogóle to na prawdę polecam takie płatki. Jeśli się ich przypilnuje i nie spali, a tylko wyczeka moment aż się zarumienią, to po wystudzeniu stają się chrupiące. Z mlekiem są jak niebo w gębie. POLECAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
wrzuć fotkę kiedyś jak zrobisz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA NA MASE DO OCENY

Następny temat

Dieta redukcyjna 79kg do oceny

WHEY premium