SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pół roku ćwiczeń,pytania.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3553
Aeroby nie bardzo mi pasują bo zrzucę tłuszcz i mase miesniową pewnie tez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20251
Jak będzie ładnie dopilnowana dieta i dobra regeneracja to nie spadnie. Warto będzie zaopatrzyć się w BCAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3553
Ładnie dopilnowana dieta,łatwo powiedzieć.Nie wiem jak niektórzy wytrzymują jakiś dłuższy na diecie.Ja jade na niej jakies 3,5 miecha i juz nie daje rady ;/ owsianki juz nie moge jesc,probowalem duzo rzeczy,dodawac do niej jogurt,kakao itd i nic,nie moge tego jesc rano.Dopiero po szkole w miedzyczasie zjem to na chama.No masakra,jeszcze ciągne tą diete ale slabo to widze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20251
Owsianych nikt nie każe Ci jeść. Ja tam jadam na śniadanie 150g makaronu i elegancko mi wchodzi. Tak ogólnie to ładną masz sylwetkę, może bilansik na zero teraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3553
Masuje ciągle,3000-3500kcal z samej diety,teraz doszedl gainer to z 800kcal z niego jest dodatkowych.Na kalkulatorze zapotrzebowania wyszło mi aby utrzymać wage 3200kcal,aby przytyć 4300.Musze sprobowac z tym makaronem bo nie daje rady juz.A w jakiej postaci go jesz?

Zmieniony przez - Greckzeth w dniu 2012-04-17 23:05:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20251
Po prostu go gotuję normalnie, na sucho mi fajnie wchodzi. Zapotrzebowanie wolę liczyć z tego: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html
A nie jakiegoś kalkulatora który nie uwzględnia niczego dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5126
Ja nie mam żadnych problemów z trzymaniem diety, mogę jeść to samo non stop, ale jak Ty masz dość, to po prostu pozmieniaj, zamiast owsianki załaduj chleb razowy z otrębami np., jest 10000 możliwości :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3553
Jakie tysiąc możliwości,daj spokój :P Na dodatek mam jakieś 20 minut na zjedzenie max i musze leciec do szkoly.Wstaje wystarczająco wcześnie(dojeżdzam).Sproboje moze z tym makaronem bo juz nie wyrabiam.A co do otrębów to mi to tak samo "smakuje" jak ta owsianka.A jak myslicie czemu ten brzuch taki nadęty,przez węgle czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20251
Od dużej ilości błonnika, wyeliminuj póki co owsiane a potem sie zobaczy bo ciężko to stwierdzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3553
Zastąpie je makaronem.Myślę,że lepiej mi to bedzie wchodzić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciężkie ćwiczenia a wzrost

Następny temat

Proszę o pomoc

WHEY premium