SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1279
Witam mam pytanie czy dieta może tak wyglądać nie jest zbilansowana gdyż nie jestem w stanie wszystkiego ważyć dokładnie. Wygląda to tak :
7:30 3 jaja kurze z pieczywem razowym lub płatki kukurydziane z mlekiem
9:50 pieczywo razowe z filetem drobiowym lub pieczywo razowe z drobiową szynką
11:45 to samo co wcześniej
14:45 ryż biały , filet drobiowy z sałatką z ogórków,papryki lub mizeria ze śmietaną / lub inne mięso drobiowe
16:30 trening
18:00 jogurt naturalny z bananem
20:00 płatki kukurydziane z mlekiem lub ser biały z pieczywem

Czy może to tak wyglądać ? nie dam rady z dietą dokładnie wyliczoną co zmienić w tym odżywianiu ?
Mam 18 lat , 79 kg , 181 cm wzrostu celem jest masa bez zbytniego zalania się.
Współczynnik BMR 1936.86
Aby utrzymać wagę
Kalorie 3341.08
Węglowodany 55% 1837.59kcal = 459.4gram
Białko 15%% 501.16kcal = 125.29gram
Tluszcz 30% 1002.32kcal = 111.37gram
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
wywal kukurydziane, szynki. brak dobrych tluszczów,warzyw, ryb, roznych mies

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1279
jako ryby to mogę dorzucić tuńczyka w oleju własnym a za kukurydziane dać owsiane ? jakie dobre tłuszcze dorzucić i do czego mógłbym dołączyć warzywa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20210
Owsiane jak najbardziej. Tuńczyk to max 1-2 dni w tygodniu. Długo żyje ta ryba więc dużo syfów je przez całe życie. Tłuszcze to: orzechy i nasiona, oliwy, jaja. Po treningu daj lepsze źródło białka i jakieś porządne węgle. A ten ostatni posiłek przesuń trochę w przód i daj tam przykładowo twaróg i oliwę. Co do ryb to staraj się wybierać te tłuste - Omega3. Ja zazwyczaj rybki jem w dni nietreningowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1279
to jaki proponujecie po treningu posiłek i ryby to mintaj może być czy coś innego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
okolotreningowo: wegle+bialko (mieso/ryba) moze byc mintaj

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pół roku ćwiczeń,pytania.

Następny temat

Problem z ułożeniem diety na tzw,, rzeźbę"

Wiecej