SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Owoce i galaretka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 560
Co sądzicie o owocach z puszki np gruszkach,ananasach,brzoskwiniach i np galaretce pod wieczów to mi dobrze wypelnia zolądek a weglowodanow niema chyba duzo?Lepsze to niz jakaś bulka z serem chyba co?Tyje sie bardzo o tego godzinach 21-23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 406 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7315
no mi też się tak zawsze wydawało tylko zaniepokoiła mnie wypowiedź tamtego moda ale może to po prostu ma odniesienie jedynie do tamtej diety

Gdy ci czarny kot przebiegnie drogę nie myśl, że to pech... chyba, że jesteś myszą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 406 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7315
zależy jaki masz cel...
węglowodanów to trochę ma: brzoskwinie 17g a ananasy 20g (i są to węglowodany strawne)

Gdy ci czarny kot przebiegnie drogę nie myśl, że to pech... chyba, że jesteś myszą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 560
Celem jest zapchanie zolądka tak zeby nie przytyć ogolnie nie chce tluszczu.Wiem ze po 20.00 nie powinno sie jesc ale ja nie moge.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 406 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7315
na noc najlepsze jest białko więc spróbuj się może zapchać piersią kurczaka,wołowiną albo cielęciną

Gdy ci czarny kot przebiegnie drogę nie myśl, że to pech... chyba, że jesteś myszą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2406
moim zdaniem to nie najlepszy pomysl, ale wszystko zalezy od tego co chcesz osiagnac. tak jak powtarzaja tu wszyscy guru - nie tyje sie od czegos konkretnie, tylko od nadmiaru kalorii. wiec teoretycznie jesli te owoce masz wliczone w diete, to mozesz je zjesc. jesli jednak sie odchudzasz, to tak czy siak odradzałbym ci, bo z tego co wiem, to owoce mają wysoki indeks glikemiczny, co powoduje (w duzym uproszczeniu) ze po ich zjedzeniu jest wieksza szansa na odlozenie sie tluszczu.

zamiast owoców lepiej zjedz jakies warzywa (np sałatkę z pomidorów, ogórków, sałaty pekińskiej, czy czegokolwiek co masz pod ręką), mozna sie nimi zdrowo napchac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6281 Napisanych postów 76094 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755151
Beznadziejny pomysl. Lepiej jakies warzywka zjedz, lub posiłek w zaleznosc od diety.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 406 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7315
domer-> beznadziejny pomysł z owocami w puszkach czy z piersią kurczaka itp? bo jeśli to drugie to mi się właśnie wydaje że na zapchanie tak ze 2 godz przed snem np, to taki posiłek jest dobry

Gdy ci czarny kot przebiegnie drogę nie myśl, że to pech... chyba, że jesteś myszą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
fruktoza łatwo się odkłada a jeszcze na noc , a te owoce z puszki sa słodzone i chemią ładowane żeby dłużej mogły leżeć
ja bym już w jakąś rybke zainwestował

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6281 Napisanych postów 76094 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755151
Z owocami.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 406 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7315
no bo już się zdenerwowałem

Gdy ci czarny kot przebiegnie drogę nie myśl, że to pech... chyba, że jesteś myszą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1769 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7568
no gorszego pomyslu nie slyszalem

owoce, jeszcze w dodatku z puszki - dodatkowo slodzone - najlepiej ci sie wlasnie na noc obroca w tluszczyk.
polecam bialeczko na noc. odzywka (ale tym sie chyba nie zapchasz , piers z kury, ser chudy bialy, tunczyk itp.

tekst roku by Qazar: "h**e sie nie ucza. Matoły j**ane"

moje CKD -> http://www.sfd.pl/temat172029/ moje foty (przed i po redukcji) -> http://www.sfd.pl/temat193733/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WAGA PLASTERKA SZYNKI

Następny temat

dieta. trening tylko między 21. 30 a 22.30

WHEY premium