SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostrovit - PUMP Pre-Workout Formula

temat działu:

Ostrovit

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27134

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Mam to samo, wziąłem od oficjalnego dystrybutora a proch zbity na jednolitą masę. Poradziłem sobie w taki sposób że rozdrobniłem widelcem i jest ok.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jako stary forumowicz, wbiłem specjalnie do tego działu, żeby powiedzieć parę słów na tematu tego produktu

Za takie pieniądze, jest to dobra przedtreningówka. Daje motywacje, poprawia wydolność, pompa mięśniowa też jest. Posiada podstawowe składniki, które są używane w odżywkach przed treningowych za niewielką cenę.
Z doświadczenia mogę powiedzieć, że czyste AAKG w porcji 3000mg + dobra kawa, działa podobnie lub lepiej

Moja ocena:
Siła 2/5
Pompa 3/5
Motywacja 4/5
Poprawienie wytrzymałości/wydolności treningowej 3/5
Smak 3/5 (nie ma dla mnie żadnego znaczenia, może być smak tynku i styropianu; ostrovit jest normalnie do wypicia)

Dodatkowo:
-brak zjazdów i innych przygód z sercem/ciśnieniem/tętnem,
-po treningu zasnąłem jak dziecko (nie ma problemu z długim okresem półtrwania pre-workout'u)

Podsumowując
Taka cena to grosze i nie ma się co zastanawiać nad zakupem, warto spróbować tego suplementu. Dobra przetreningówka pozwalająca wykonać, dobry i stabilny trening siłowy (zaznaczam "dobry trening", a nie taki, na którym wzięliśmy 3 miarki supla z 1.3 i biegamy od ciężaru do ciężaru z ciśnieniem zawałowym ). Ogólna ocena = 3+


Zmieniony przez - Przemyski w dniu 2015-10-08 15:03:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
cena jakosc 9/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205
Bardzo fajny produkt za niewielką kasę, śmiało można jeść
co do zbicia prochu też taki miałem.

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 395
Produkt godny polecenia, jak na taką cenę działa bardzo dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Wg minusem jesst zbyt mała ilość cytuliny (min dawka to 6g) ale w sumie za tą cene działa dobrze więc nie ma co narzekać.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7050
Jak dla mnie hit, za tę cenę amerykańce by ten specyfik puścili koło stówki a tutaj 35 ziko. Skład bardzo dobry, polecam kupić 2 puchy + beta alaninę i cytrulinę solo i mamy przedtreningówkę na wiele treningów o konkretnej pompie i przyjemnym pobudzeniu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 207 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12137
A ja nie polecam produkt w momencie się zbrylił i nie dało się użytkować. Pół puchy w kibel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
tak mocno sie zbrylil, ze nie dalo sie rozbic?
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 207 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12137
bardziej kroiłem łyżką :) po czym uznałem, że to nie ma sensu bo w takim glucie nie wiem co jest , w sensie ile jakich substancji.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrovit - GH Booster

Następny temat

Ostrovit - BCAA 8-1-1

WHEY premium