SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostatnia prosta. Proszę o pomoc:)

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3665

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

20

Masa ciała

70

Wzrost

174

Obwód klatki

?

Obwód ramienia

36

Obwód talii

75

Obwód uda

58

Aktywność fizyczna w skali tygodniowej

5

Aktywność niezwiązana z treningami

duża

Cel

redukcja ostateczna

Ograniczenia żywieniowe

brak

Stan zdrowia

wzorowy

Zażywane leki

brak

Ograniczenia treningowe

brak

Przebyte urazy

brak

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty

monohydrat kreatyny

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów

tak

Stosowane dotychczas diety

IF
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3779
Witam, chciałbym zasięgnąć doświadczenia i rad starszych użytkowników tego forum. Mianowicie jestem, już na ostatnim etapie redukcji, ale jakby wszystko się trochę zatrzymało. Teraz po każdym treningu(5xweek) kręce 10 minut zmiennym tempem na różnych maszynach, plus mam dużo aktywności po za siłownią. Nie chce już ciąć kcal, ale jeśli to konieczne to to zrobię. Teraz trochę o mnie:
Wzrost: 174 cm
Waga: ok 70 kg
%BF: oceniam na ok. 10%
Obwód w pasie: 75 cm
Obwód klatki: ? cm
Obwód bicepsa: 36, 35 cm
Obwód uda: 58 cm
Obwód bioder: 79 cm (nie wiem czy dobrze mierzę)
Obwód przedramienia: 29 cm
Obwód łydki: 37 cm
Dieta:
IF 16/8
Okno jedzenia: 14-22
Zapotrzebowanie kaloryczne: ok. 3000 kcal
Liczba kalorii do spożycia: ok. 2550 kcal
Białko: 170-180g 24-28%
Tłuszcze:60-70g 23-25%
Węglowodany: 290-310 45-50%
Dodam, że co tydzień raz w tygodniu robie refeed day i zjadam ok. 3100-3200 kalorii.
Trening jest w porządku raczej nie potrzebuję w nim zmian.:) Oparty o ćwiczenia wielostawowe na dużych ciężarach.
Suplementacja: tran oraz 5g mono dziennie.
Teraz wstawiam fotki i proszę o ocenę na oko poziomu BF:). Moim celem jest zejście jak najniżej, aby wypalić te resztki tłuszczu na biodrach i brzuchu. Dodam, że przez ostatni tydzień mnie jakoś zalało mimo, że dieta była, ale w mięśnie chyba też poszło wstawię foto aktualne i sprzed tygodnia to oceńcie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6278 Napisanych postów 76077 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755076
Opisz dokładnie aktywność i dietę. Bez tego ciężko cokolwiek napisać. Zapomniałeś dodać zdjęcia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3779
Zdjęcia:
BRZUCH

BICEPS PRZODEM:


biceps przodem z przed tygodnia:
z przed 3 tygodni:

Klata bok:

Plecy:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3779
Zdjęcia robione z rana na czczo, bez pompy przy naturalnym oświetleniu.
Dieta-trzymam się makroskładników i liczę kalorie na potreningu.pl. Jest "czysta". Białko czerpie z kurczaka, schabu, wołowiny, serków wiejskich, jaj, twarogów półtłustych. Węgle to ziemniaki, makarony, ryże, kasze, płatki owsiane. Tłuszcze wychodzą z diety, a do tego czasami orzechy laskowe ostatnio nie jem bo i tak dużo tłuszczów wychodzi z innych źródeł.
Aktywność spora: zajęcia sportowe o średniej intensywności w trakcie tygodnia 2-3 dni, do tego 5xw tygodniu trening siłowy poniedziałek wtorek czwartek piątek sobota,a w środę interwały lub sauna zależy jak się czuję, niedziela basen sauna- raczej lajtowo jako forma regeneracji.
Dodam, że czuję się dobrze z taką aktywnością.

Zmieniony przez - bobasekgru w dniu 2014-06-09 11:42:23

Zmieniony przez - bobasekgru w dniu 2014-06-09 11:43:36

Zmieniony przez - bobasekgru w dniu 2014-06-09 11:47:20

Zmieniony przez - bobasekgru w dniu 2014-06-09 11:47:33




Zmieniony przez - bobasekgru w dniu 2014-06-09 12:20:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3779
Dieta, kilka ostatnich dni:) tak to praktycznie ciągle wygląda, wymieniam mięso i węgle czasami i to tyle.









Zmieniony przez - bobasekgru w dniu 2014-06-09 12:22:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6278 Napisanych postów 76077 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755076
Całkiem nieźle. Może jednak warto skupić się na budową masy mięśniowej?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3779
Chętnie bym budował tą masę z miłą chęcią, jednakże wszystko burzy wyjazd w wakacje. Teraz będę ćwiczył do 6 lipca i tegoż dnia chcę osiągnąć szczytową formę i dlatego chce już dokończyć tą redukcję. A niestety na lipiec, sierpień i wrzesień wyjeżdżam i nie wiem jak tam będzie z ćwiczeniami i dietą dlatego masę zacznę od października, chyba że tam będę miał dobre warunki. I jakie macie rady na tą redukcję? Też mam problem bo nie wiem czy nie zakończyć jej np 2 tygodnie wcześniej i wejść powoli na kalorie, bo jak wyjadę i zacznę nagle jeść"normalnie" z dnia na dzień to żeby mnie nie zalało. Jakie wasze rady? Dodam, że dzisiaj jeszcze waga taka sama jak 2 tygodnie temu, jedynie pas -0,5 cm ale to też nie wiadomo czy trochę inaczej nie zmierzyłem po prostu;]

Zmieniony przez - bobasekgru w dniu 2014-06-09 20:20:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3779
To co nikt mi nie doradzi:(?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19912
Jak dotniesz na termin x i od tego dnia kompletnie wyluzujesz to ta docinka wyjdzie bez sensu, bo wszystko wróci z nawiązką.

Moim zdaniem jak zaczniesz już powoli wchodzić na masę to napędzisz metabolizm, będziesz miał więcej kcal na wyjazd i ogólnie, czyli wyjazd może nie być tylko minusem a wręcz wyjść na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3779
według pomiarów kaliperem wyszło mi ok 4% BF nie wiem czy to możliwe, ale tak wyszło. Znacie może jakieś dobre wzory na przelicznik BF? To chyba przez ostatnie 2 tygodnie wejde na kalorie. A od następnego przejdę już na normalną zbilansowaną diete. Może ktoś doradzić jak to zrobić czy po prostu hop siup :D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19912
Przy 4% to kable wychodzą nawet na paznokciach

Na pewno nie z 2,5kkcal do 3,5kkcal z dnia na dzień, poczytaj o reverse diet.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poważniejsze podejscie do tematu,naprawa metabolizmu.

Następny temat

Procent BF - HELP!

WHEY premium