SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Orzechy ziemne - pytanko

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3517
Witam
Czy moze mi ktos powiedziec ile jest b/t/w/kcl w 100g orzechow ziemnych tych prazonych w skorupce co mozna kupic na wage? Szukalem tu na forum, ale cos znalezc nie moge. Acha i czy mona te orzechy stotsowac do diety i czy sa zrowe?.
1

Ciezar nie jest celem... lecz srodekim do celu.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 272 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5576
hej, wiem że balsen robi takie - prażone właśnie w jakimś syfocieście, ale chyba nie o takie koledze chodziło, nie mniej ziemne to nie orzechy lecz fasolki-strączkowce, lepiej włoskie a tego nie tykać w wiekszych ilościach, ja osobiscie czasem tylko dodaję takie wyłuskane i pomiażdzone do sałaty na smak

Zmieniony przez - malinaf w dniu 2005-10-05 10:01:21

malinaf

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Nie widzialem prazownych w skorupce. Zobacz w tabelach na pewno bedzie. Prazone, solone nie sa polecane w diecie, lepiej wloskie, pestki z dyni, slonecznik.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
eee lepiej daj sobie spokój z ziemnymi....lepiej daj włoskie lub laskowe

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3517
Hm.. nigdzie nie moge znalezc tych orzechow. Chodz mi o ich wartosci odzywcze. Jak ktos znajdzie to piszcie. Skoro do dirty nie mozna ich stotowac to moze mozna je sobie tak przegryzc miedzy posilkami?

Ciezar nie jest celem... lecz srodekim do celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
orzechy ziemne mozna tak samo między posiłkami jak pizze

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
balko 25,7
wegle 19,2
tluszcze 46,1
kalorie 565
wartosci podane w 100g...swoja droga mozesz mi napisac gdzie szukales ze nie znalazles? (podalam ci wartosci dla orzechow nie prazonych w puszczce tylko takich surowych w lupinach)

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
ziemne lipa , od czasu do czasu , lepiej włoskie albo laskowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
najlepsze by były włoske lecz różnia w cenie jest spora
jak chcesz dlonczyć je do diety to w niezadużych ilościach bo niezaciekawy skład i tłuszcze

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Wloskie drogie w tym roku

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3517
Drogie dlatego, ze mroz w tym roku prawie wszystki wybil. Moje drzewo na ogrodzie co roku dawalo w cholere orzechow. Starczalo na caly rok i jeszcze znajoym sie oddawalo. A w tym roku lipa na poczatku lata byly przymrozki i prawie wszystki orzechy ledwo rozwiniete zmarzly i pospadaly. Niewiem czy w tym roku nazbieram z pol worka takiego od kartofli. Juz sa prawie dojrzale, niekotre juz opdaja.
A co do orzechow wloskich, to gdzies czytalem, ze nie sa one polecane dla ludzi ktorzy maja klopoty z nadwaga. Podobno otyla osoba moze zjesc ich okolo 3 sztuk na dzien.

Ciezar nie jest celem... lecz srodekim do celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Niestety.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka na mase ---> do oceny :))

Następny temat

Na jakim oleju zmazyc mieso ?

WHEY premium