SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opinie o MRI - Black Powder

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
A po co?

Każdy ma inne odczucia, obszernie było jak je testowałem, dawno temu

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
czasami, jak widac o black powder w 90% sie pokrywaja wiec czasem warto
np w czym XS byl fajniejszy od no xplode?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Szkoda, że nie będzie już XS, ani No Xtreme w obecnych składach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Hmm, pierwszy XS to była kosa - ale trochę pod względem negatywnym. Na pewno był gorszy od NO-XPLODE ze względu na straszliwy smak i skutki uboczne (albo się chciało sikać albo brała sraczka; albo jedno i drugie )

Działanie mocniejsze (subiektywnie) jeśli chodzi o pobudzenie (początkowo bezsenność do 4:00!)

Nowa wersja nie ma tego potencjału.

Pompa porównywalna z NO-XPLODE.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402512
a dlaczego nie ma juz być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
w tym 1 "troche" wiecej było acetylowanej Tyrozyny.

Bo nie dostali opini pozytywnej od Labolatorium.

Firma Kaizen jako jedna z nielicznych na Polskim rynku, działa w 101% legalnie jeśli chodzi o Sanepid.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
150mg acetyl tyrozyny na porcje to nie jest dawka zabójcza. Ja jednak obstawiałbym wsad jakis do preparatu i nigdy nie dalbym sobie za kaizena reki obciac... Pierwszy sort XS'a dzialal jakby zawieral sporą dawke geranaminy. Z resztą to przypuszczenia potwierdzilo wiele osob które równiez mialy z tą substancja doczynienia. Ja jeszcze mam kilkanasice porcji starego XS'a i dojadam sobie czasem przedtreningowo jak brakuje mi mocnych wrazen. Produkt udany, aczkolwiek - mocno hardcorowy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
a ja mówie, o dawce - znaaacznie większej
I sprawdz sobie 400-500mg to zobaczysz o czym mówie.
Tyrozyna to niebezpieczna zabawka.

Oczywiście, Geramina zapewne też była większa.
Suple robii sie na zasadzie, under. koksu.

1 partia - zawsze większa niż deklarowane.

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2009-03-22 23:39:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
tylko geranaminy nie ma i nie bylo w oficjalnym skladzie XS... a acetyl tyrozyny probowalem tak w roznych stackach i podwojnych ich dawkach, jak i solo (Jarrow 350mg na cps), i nie ma tutaj przelozenia pomiedzy jej dzialaniem a "efektem XS".

Poza tym jesli kazien sypal poczatkowo wiecej acetyl-tyrozyny niz deklarowal na etykiecie - to chyba nie jest taki uczciwy...

Dla mnie po XS jest czysto geranaminowy, stresowy efekt adrenaliny, niepokoju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Pisałem o dystr. na Polskę.

Co do reszty, raczej sie tego nie dowiemy.
Choć Geramina to bardzo fajna sub.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

info dla wszystkich - promocje

Następny temat

Prosze o pomoc w sprawie kreatyny.

WHEY premium