SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omnadren-pytanie odnośnie treningu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 249 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1022
witam.. jesli chcialbym zrobic sobie cykl na omnadrenie tak 15-20 ampulek.. cwiczyl bym tak jak dotyczhasz : silnowa , duzo biegam , boksuj.. jesli bym zakonczyl cykl wszystko soku bym w siebie wlozyl i podtrzymal ta jakas odzywka do duzy by mi spadlo? podkreslam caly czas bede cwiczyl nie mam zamiaru przestawac... moge miec jakis skutek uboczny wzgledem wygladu ciala?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 249 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1022
przepaszam za bledy ale klawiatura mi sie wali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699782
wszystko zależy od diety,treningu,regeneracji itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
patrząc w profil zdecydowanie odradzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 249 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1022
dlaczego mi odradzasz? za mlody jestem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
z mlody to raz,a dwa z takimi wymiarami i osiągami to jeszcze długa praca przed toba i to bez towaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12297
male prawdobodobienstwo ze cos utrzymasz z miesnia na omie, oma jest na typowy cykl masowy (siedzisz, cwiczysz i jesz) , ja bym na twoim miejscu celowal w propa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Ale *******ita. Oma,enan,prop,cypio itd to TEST tylko z roznymi estrami i na kazdym z nich zrobisz mase badz rzezbe wsio zalezy od treningu diety i innych dodatkow (np AI)

Odpowiednia wiedza jak uzyc srodka i na wszystkim mozna zrobic wszystko.
Utarlo sie ze na rzezbe to krotkie estry no bo przeciez zawodnicy sie na nich przygotowuja do zawodow. ****a oni na nich jada aby odpowiednio krotko skonczyc i mimo wszystko przejsc testy kontroli ot i cala magia estrow

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1391
jesli uda ci sie zalatwic oryginalny temat zwany omnadrenem. To wedlug mojej opini jest to najlepszy preparat do robienia masy miesniowej. Nie uniknione sa jednak spadki z czym sie wiaze bardzo duzo klopotow psychicznych. Przedewszystkim powinienes sie odblokowac. Bieganie jest bardzo pomocne przy robieniu, niewiem jak to nazwac masy sercowej. Z pewnoscia doznasz nieslychane pompy. Uwazam ze powinienes walic ten najlepszy sklad testosteronow przez maksymalnie 8 tygodni co 4 dni ampulka. Trzymaj sie chlopcze i zycze ci powodzenia w super placebo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1391
a jeszcze dodam jesli jestem w bledzie. po oryginale powinienes miec pieknie spuchniety ryj kazdego ranka. no i po tych 8 tyglach nie uniknione 10 do 14 kg!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Oma co ty za bzdury piszesz?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKI B O L D ! !

Następny temat

Clenbuterol czy xtreme stack z efką

WHEY premium