SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omka, meta, jesteś nowy? początkujący? przeczytaj koniecznie! FAQ, koks, Słowniczek

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 278135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
sog juz poszedł

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
ładny art.Sog,chodz jest pare błędów

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 239 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1213
odpowie ktoś na moje pytanie czy nie??

W kupie siła !!!:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34924
anduro - nie sądzisz że pytanie sie o takie cos w temacie gdzie wałsnie jest wszystko opisane a pozatym w wyszukiwarce znajdziesz 1000 przykładowych cykli z takimi środkami jakie wybrałeś to d****IZM ??

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40
Witam
Właśnie zacząłem cykl DEKI indyjskiej 200mg(10 strzałów) i testosteronu prolongatum 100mg(15 strzałów). Cykl wygląda następująco:
Deka w poniedziałki, testosteron w środy
Deka:

1 strzał- 1ml
2 strzał- 2ml
3 strzał- 2ml
4 strzał- 2ml
5 strzał- 2ml
6 strzał- 1ml

Teść:

1 strzał- 1ml
2 strzał- 2ml
3 strzał- 2ml
4 strzał- 3ml
5 strzał- 3ml
6 strzał- 2ml
7 strzał- 2ml

do tego utrzymuje diete masową i zarzywam: vitaral, magnefar z B6(magnez), cynk, potas, witamine C.

Co o tym sądzicie??

POZDRO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22
deka grecka 2ml.w fiolce to za duzo na jeden shot? jak przechowac reszte otwartej fiolki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1251 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9846
2ml=200mg co 7 dni akurat

Jesteśmy niewolnikami SAA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 267 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4017
widze ze jakis archeolog cos wykopal ;)

to moze wrzuce swoje 3 grosze

"Najbardziej anaboliczny koks: Deca, Metka, Anadrol, Anavar" ??
jak ostatnio wyczytale to deka przy dawkach ekwipotentnych tzn g/g ma wlasciwosci anaboliczne zblizone do tescia a jedynie lepszy stosunek wlasciwosci anabolicznych/androgennych, a ten silnie anaboliczny oxandrolon to juz wogole - czyba chodzi o to samo co z deka..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22
ale pierwszy shot z deki nie powinien byc to 1ml?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanko . Ćwicze od 6 lat na siłowni ( miałem teraz roczną przerwe no i jakieś małe kontuzje w sumie ćwicze 4 lata :P ) . Chce wrócić szybko do formy ( masa spadła mi 10 kg. a 20 kg. na płaskiej ) kupiłem już grecką decke i hiszpański testosteron . Nigdy wcześniej niczego nie brałem ale jestem zdesperowany ;)- czuje się fatalnie .
A teraz pytanie
Jak już pisałem miałem przerwe rok czasu a teraz ćwicze miesiąc - chce już sobie zrobic kuracje ale nie wiem czy nie za wcześnie po tak długiej przerwie , czy nie powinenem poczekać jeszcze 6 a może 12 miesięcy . Jakie jest wasze zdanie napiszcie na forum lub na [email protected] WIELKIE DZIĘKI
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca + testa, cykl na 5 tyg ???

Następny temat

ANAPOLON

WHEY premium