SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omka, meta, jesteś nowy? początkujący? przeczytaj koniecznie! FAQ, koks, Słowniczek

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 278222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1368
ty no ale przecież pisze żeby ***.... pod kątem prostym strzały...
a pod kątem prostym znając moje szczęście to sobie w kość za***ie bo rąk to ja za grubych nie mam (35 w bicepsie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
dlatego koksuje sie dopiero od 45cm w rece. a tacy chudzi potem laduja w szpitalu z poklutymi kosciami - bol niemozliwy, reke sobie bedziesz chcial odgryzc, jak trafisz igla w kosc.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 641 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7205
najlepiej to sobie w pitola daj :) 35 w bicepsie i juz za koksy sie bierze.. ja jak miałem 39 to dopiero zaczynalem przygode z koksem i to tak lagodnie bo od 100wki mety!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Jak zapakujesz strzała w głąb kości do szpiku to koks 2 razy mocniej kopie!! Polecam!!

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1368
ja sie narazie tylko pytam :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
mam problem,chcialbym szybko urosnąć w mase ale boje się zażyć omki i nie wiem co mam zrobić. podpowiecie coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
każdy Ci powie, że dobra dieta + ewentualnie suple..

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca + testa, cykl na 5 tyg ???

Następny temat

ANAPOLON

WHEY premium