SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - cała prawda o tej firmie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20513

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2145
Też bym sie chętnie dowiedział co spowodowało taki nagły skok ceny Naturala :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Tzn. z ilu na ile?

Bo jakiś miesiąc temu w sklepie widziałem 40zł/woreczek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24176 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402456
str.wczesniej masz napisane na samej górze
to na przykladzie sklepu sfd

Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-01-20 21:41:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Ja yebie 50% ceny? Komuś się w dupach po przewracało...Panowie do michy - ograniczyć proch do minimum, wtedy to 'oni' poczują nie my.

Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2013-01-20 21:45:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10786
Żeby to jeden produkt....np.Multiple witaminki,u 2 różnych sprzedawców co miałem poszły z 19,90 na 28,80 niedługo po NRoku,albo te Gold też sporo w górę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 351
arctic_man
TCM100
Po pierwsze skład tego białka jest taki:
Białko 77 g
Węglowodany 6 g
Tłuszcz 7 g

a nie taki jak podałeś.
Po drugie widziałem Twój temat na k.f.d, gdzie właściciel tamtego forum mąci ludziom takim jak Ty w głowie.
W białku Olimpa skład masz podany na 100g produktu w tamtym w suchej masie. Poproś właściciela, żeby podał ci skład na 100g i wtedy porównasz te białka. Ciekawe co wtedy ten pseudo guru odpowie....






Taki skład otrzymałem od Olimpa, więc sami są sobie winni. Po drugie już mniejsza o sam skład, ale o traktowanie klientów i stosunek ceny do jakości, mogliby chociaż udawać, że starają się pomóc i poważnie traktują polskiego klienta. Niestety klient otrzymuje zamykanie tematów, cenzurę, totalna zlewkę w kontakcie telefonicznym. Poza tym Olimp nastawia się na sprzedaż za granicą, stąd np. opakowania są głównie po angielsku, a polski język dodany na końcu, żeby tylko można było sprzedawać na terytorium RP...

Po trzecie nie wiem o kim piszesz z forum K**, ale właśnie chwała takim produktom jak SFD (chociaż tandetne) czy odkryte przeze mnie niedawno K**, że wychodzą i pokazują, że tak naprawdę nie ma co się podniecać ładnymi opakowaniami, firmami, reklamą i patrzeć przede wszystkim na to jaki proszek otrzymujemy w worku czy kapsułkach. W wielu przypadkach jest to tak naprawdę to samo, a reszta to marketing.

TCM - Trening Czyni Mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 354 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26024
Olimp już dawno temu temu zaczął przeginać z cenami białek, kreatyny itp. Pamiętam jak jakieś 1-2 lata temu można było dostać białko dosyć dobre jakościowo za ok 130 zl/2,25kg to olimp kosztował 170-180zl.

Do tej pory opłacało się kupować suple prozdrowotne ale jak dalej będą takie podwyżki to Pół roku temu w sklepie sfd wyrwałem omegę 3 za 33zl 120kaps teraz kosztuje 44zl, dobrze ze na allegro/w niektórych aptekach można dostać omegę za 17zl 60kaps (ale to już nie sport edition )

Olimp ma dobre suple ale niestety idą za mocno w marketing i reklamę co też przekłada się na zbyt wygórowaną cenę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2145
Dla mnie to też przegiecie,bo chcialem sobie kupic to białko, żeby wypróbowac działanie a tu sie nagle okazuje że ceny podwyższone.Odpuscilem narazie zastanawiajac sie skad to sie wzielo,wkoncu to czysty koncentrat białek serwatki to skąd ta podwyżka? Z Tymi kapsami Omega 3 to prawda. Sport Edition nie różni sie składem od tych aptecznych jedynie opakowaniem, a o dziwo jest drozszy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
yol - edycja sportowa w cenach średnich jest tańsza w przeliczeniu (masz tam 120 kap) i tylko taka jest różnica.. a WPC będzie działało jak każde inne - uzupełni dietę

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2145
Wiem wiem, tylko chodzi o smak. Naturalnego nigdy nie mialem w ustach jedynie wanilie, a ma dzialac jak kazde inne dokladnie. Ja wiem czy taka tania? Ja w aptece za GOLD OMEGA 3 placilem 20 zł / 60 kaps , a jak tam Memek wyzej podał 44 zł /120 kaps to mi taniej wychodzi kupic 2 opakowania w aptece. Nawet 4 zł w kieszeni dobre juz na cos bedzie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Spalacz na koniec redukcji

Następny temat

suple

WHEY premium