SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - cała prawda o tej firmie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20520

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
nie spamujcie. bo bede usuwal

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez Amentoris za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 94

Są granice których przekraczać nie można

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
A moderator kasuje jak się napisze inaczej niż żle o tej firmie.

ban na rok za to zdanie. nikt nie bedzie mi pisal w tym dziale (niezaleznym) takich glupot.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-01-21 16:04:29

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24435
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6861
TomQ-MAG
krisss_zaw
jak czegos nie wiesz na 100% to nie pisz glupot.


TomQ

napisałem o tym, żeby zweryfikować prawdziwość tego co przeczytałem w dziale olimpu. Źródło podałem parę postów niżej. ok, rozumiem, że z tonu mojej wypowiedzi wynikało co innego.

zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wolny rynek sam weryfikuje takie firmy. Niestety suple dobre się trzymają dzięki sezonowcą i firmy powinny ich wyjątkowo traktować.
Ile razy to widziałem chłopaków, którzy po 2 treningach kupowali suple za 1000zł albo i więcej podczas gdy tacy wyjadacze na siłowni bazowali na diecie i od czasu do czasu coś sobie kupili, czasem do uzupełnienia, ale bardzo często z ciekawości i urozmaicenia sobie jadłospisu.


Natural i jego cena to porażka 74zł... za taką cenę mam białko z 3 rodzajami, super smakiem, super rozpuszczalnością i pewnością, że jest tam tyle % ile na etykiecie.
Cena pewnie poszła w górę bo Pudzilla za walenie głową w szafkę zainkasował trochę kasy i trzeba sobie odbić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
NUTRIFARM
TCM100


Tak jak pisaliśmy wcześniej, nigdy naszą intencją nie było unikanie odpowiedzi, a w tym przypadku ona gdzieś po prostu umknęła.
W takiej sytuacji wystarczy się przypomnieć, albo w wątku, albo w prv.

No cóż, może zeszło z niektórych trochę nagromadzonej złości, oczyściła się atmosfera, choć i tak przykro nam czytając niektóre wpisy, bo tworzymy produkty dla Was i z myślą o Was, troszcząc się o Wasze Zdrowie i Bezpieczeństwo.




Chłopie o czym ty piszesz ? Wybacz ale mam wrażenie , że nie trenujesz i nigdy nie trenowałeś bo choć trochę szacunku byś nam okazał , albo zostałeś nafaszerowany jakąś papką na seminariach dla handlowców .

1. Pisałem kiedyś do ciebie , nie raczyłeś nawet odpisać krótkie TAK działamy NIE nie interesuje nas to lub po prostu proszę do mnie nie pisać . Biniu jakoś był wstanie odpisać , jednak wytłumaczył że ty się zajmujesz takimi sprawami , trochę SZACUNKU do ludzi .

2. Za normalne wypowiedzi BANUJESZ/KASUJESZ/ ZAMYKASZ i to jest non top , piszesz " krucjata antyolimpowska " Facet ogarnij się bo to ty tą KRUCJATĘ PROWADZISZ !

3. Na forum aż huczy na temat waszego zachowania wobec klienta - TRAGEDIA . Osobiście ktoś z współpracowników powinien cię zgłosić do szefa , że się nie sprawdzasz na tej funkcji i tyle .

Albo naucz się szanować innych ludzi , postaraj się im odpowiedzieć - po to jesteś , i choć czasem postaraj się ich zrozumieć .

Dział OLIMP jedzie PYCHA na kilometry .

" Takie sztuczki nie z nami "





Kto sieje wiatr , burze zbiera .

Oczywiście nie zarzucam wam żadnych wałków , ani słabej jakości produktów - Olimp to solidna firma która poprzez ostatnio przyjęte zachowanie będzie stale traciła klientów .


Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2013-01-21 17:07:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139
TCM100
musasi
Sory ale dwa razy wysłałem niechcący.

Ten co napisał to nowicjisz na Firum całkiem dlatego nie wie że Olimp to git Firma


Człowieku ja tutaj już jestem od bodajże 10 lat, a Ty podjarałeś się marką, ponieważ dali Ci próbkę na spotkaniu pokazowym z katalogiem, w ten sposób robiąc kolejnego leminga. Nie chodzi mi o sam Olimp, bo wiele firm tak robi i jest to normalne działanie marketingowe, lecz o sam fakt, że ludzie dają się na to nabierać. Rozumiem niepełnosprawnego umysłowo dziadka, który kupuje zestaw garnków za 20 tys. zł (ostatni przypadek) wartych może 300, ale młody człowiek powinien chociaż spróbować zauważyć, że robią z niego idiotę.

Zmieniony przez - TCM100 w dniu 2013-01-21 15:52:01


Czytam i czegoś nie rozumiem.
Skoro piszesz że inne firmy też tak robią to dlaczego napisałeś post z Olimpem w tytule?
Trzeba było napisać: Firmy odżywkowe-Cała prawda o tych Firmach
Wtedy Twoje zamiary byłyby jasne.
Nie rozumiem też dlaczego moderator bana dał komuś kto dobrze napisał o firmie Olimp.
Ja mogę też o niej dobrze napisać a nawet znam osoby z tej firmy i one też są bardzo w porzo.

Żrę wszystko co mi w ręce wpadnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24176 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402457
czytałes co zostało skasowane?
i za jaki tekst dostał bana?

nie chodzi tu teraz ze wszyscy ktorzy tam pracuja sa "zli" czy ich produkty nie sa ok,
bo nie mozna wrzucac wszystkich i wszystkiego do jednego wora...
tu chodziło o cos zupelnie innego
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139

Żrę wszystko co mi w ręce wpadnie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Spalacz na koniec redukcji

Następny temat

suple

WHEY premium