SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - cała prawda o tej firmie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20517

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 351
ALE JAJA PANOWIE!

Olimp chyba zauważył post i odpowiedział mi na pytanie w ich dziale, odblokowując je wcześniej. To tylko kolejny przykład na to, że nawet największych trzeba cisnąć i krytykować, aby poważnie traktowali klienta, inaczej mają wszystkich głęboko.

Temat oczywiście zamknięty ponownie, aby sprawić wrażenie, że zamknęli go dopiero po udzieleniu odpowiedzi.

Zmieniony przez - TCM100 w dniu 2013-01-21 12:17:35

TCM - Trening Czyni Mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
TCM100
ALE JAJA PANOWIE!

Olimp chyba zauważył post i odpowiedział mi na pytanie w ich dziale, odblokowując je wcześniej. To tylko kolejny przykład na to, że nawet największych trzeba cisnąć i krytykować, aby poważnie traktowali klienta, inaczej mają wszystkich głęboko.

Temat oczywiście zamknięty ponownie, aby sprawić wrażenie, że zamknęli go dopiero po udzieleniu odpowiedzi.

Zmieniony przez - TCM100 w dniu 2013-01-21 12:17:35


nie podniecaj się

Ja tam swoje zdanie wyraziłem , staram się unikać firmę i będę wspierał i pomagał rozwijać się firmą które na ten moment zasługują na uwagę i się starają .

A techniki komunistyczne zostawiam naszej kochanej firmie Olimp która na pewno znajdzie wielu odbiorców , nie będę im zabierał , że kilka produktów tej firmy są godne uwagi TROLLEM NIE JESTEM .

Wspomnę tylko , że kiedyś jak wyszła seria dla SPORTÓW WALK , bardzo mnie zainteresował preparat przed treningowy , chciałem zrobić test u siebie w klubie alBO uzyskać próbki za free , albo kupić próbki za swoje pieniądze i za darmo zareklamować w klubach w których bywam produkt .

Napisałem na WAĆ PANA NUTRIFARM 3 wiadomości , osoba ta nawet nie odpisała lub nawet nie pomogła słowem , za to pomoc słowną uzyskałem i odpowiedz od BINIA którego szanuje i lubię , choć mógłby w końcu zakończyć tą SZOPKĘ w ich dziale i zabrać się do normalnej pracy i wyjść na przeciw ludziom którzy chcą w ich rękach powierzyć ZDROWIE i PIENIĄDZE .

Tyle w tym temacie , nie będę się żalił

Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2013-01-21 12:29:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
TCM100
Witam!

Od kilku lat stosuję suplementy Olimp, jednak w związku z ostatnimi, znacznymi podwyżkami cen zacząłem być bardziej krytyczny i wymagający do tej firmy oraz spróbować dowiedzieć się czy warto płacić wyższą cenę za taki sam produkt jak u konkurencji. W związku z tym, że Olimp nie podaje pełnego składu produktów (np. w popularnym Olimp Whey Protein Concentrate skład jest podany dla 84% - na 100 g - białko 77 g, tłuszcz 2,5 g, węglowodany 4,2 g) starałem się dowiedzieć co stanowi pozostałe 20 g i czy czasem oprócz wody, popiołu reszty nie stanowią węglowodany i tłuszcze jak w produktach u tańszej konkurencji. Pytanie zadałem na tematycznym forum Olimpa na SFD, ale niestety został szybko zamknięty, podobne zapytania innych użytkowników o inne produkty Olimpa również.

Reasumując rozumiem bardzo silną konkurencję, która też ma bardzo wiele do ukrycia, ale pokazuje to jak łatwo manipuluje się klientem. Nie ma tutaj mowy o tajemnicy firmy, bo o ile np. Coca-Cola również usilnie ukrywała skład, ale po ujawnieniu okazało się jednak, że te dodatkowe składniki mające wpływ na smak praktycznie nie miały znaczenia dla klienta. W suplach jednak nie wiedza na temat tego co się spożywa jest irracjonalna, gdyż w tym przypadku każdy, nawet najdrobniejszy dodatek albo coś niedopisanego ma wpływ na produkt jako całość i decyzję zakupową tego lub konkurencyjnego produktu. Suplementy diety to co raz potężniejszy biznes, co chwila wychodzą jakieś wałki, nawet u największych niestety. Ja się od Olimpa już wyleczyłem, sądziłem że mam produkt najwyższej jakości, a w praktyce nie różni się on od tych często znacznie tańszych.

Reasumując kupując odżywki nie kierujmy się sentymentami, reklamą, przyzwyczajeniami itd. ale wybierajmy sprzedawców, którzy w tak perfidny sposób nas nie oszukują, wbrew pozorom są tacy na rynku. Tylko w ten sposób możemy walczyć o to, aby w końcu nie doszło do sytuacji kiedy możemy jedynie zaufać producentowi, bo ufać w pełni nie można nawet sobie i własnej żonie, a co dopiero ludziom, którzy robią na nas biznes.




Przykro nam, że zabrakło chęci do sprawdzenia chociażby składu z opakowania produktu, który stosujesz, zanim podałeś błędne dane i nie mogłeś doliczyć się sumy.
Może skład konkurencji w suchej macie daje lepsze wartości a dodatek laktozy podbija ładnie białko. U Olimpa tego nie znajdziesz, a wybór należy do każdego Klienta indywidualnie, więc Olimp od ponad 20 lat daje możliwość, jakość, pewność za cenę, która z tego wynika, lub cała reszta ze swoimi argumentami.

Odpowiedź:
https://www.sfd.pl/Skład_Olimp_Whey_Protein_Concentrate-t912580.html

Możesz ją także zacytować na innym forum, gdzie Cię przekonują do swoich produktów - taki urok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 351
NUTRIFARM



Przykro nam, że zabrakło chęci do sprawdzenia chociażby składu z opakowania produktu, który stosujesz, zanim podałeś błędne dane i nie mogłeś doliczyć się sumy.
Może skład konkurencji w suchej macie daje lepsze wartości a dodatek laktozy podbija ładnie białko. U Olimpa tego nie znajdziesz, a wybór należy do każdego Klienta indywidualnie, więc Olimp od ponad 20 lat daje możliwość, jakość, pewność za cenę, która z tego wynika, lub cała reszta ze swoimi argumentami.


Sprawa mojej pomyłki przy określeniu składu została już wyjaśniona - to OLIMP WPROWADZIŁ MNIE W BŁĄD udzielając telefonicznej odpowiedzi na proste pytanie. Ja nie spojrzałem na skład na opakowaniu, a temat z moim pytaniem sam zamknąłeś prowokując ten topic, który tak naprawdę nie tyczy się samego składu co firmy Olimp jako całości. Traktowanie klientów jak śmieci (np. blokowanie tematów) oraz wyjaśnienia celowości wydawania znacznie większej gotówki za produkt takiej samej jakości niestety nie uzyskałem poza marketingowymi bredniami charakterystycznymi dla każdej firmy.

Jak widać mój topic zadziałał. Zwróciłem uwagę ludzi od Olimpa, aż pofatygowali się do tego tematu i zaczęli działać w mojej sprawie. Reasumując nie sprzedajecie niczego lepszego od konkurencji, ani konkurencja nie sprzedaje niczego lepszego od Was, to ten sam surowiec i składniki, dlatego nie warto przepłacać.

Zmieniony przez - TCM100 w dniu 2013-01-21 12:47:12

TCM - Trening Czyni Mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Nigdy intencją Olimpa nie było wprowadzenie nikogo w błąd.

Zawsze, gdy Klient zwróci się z pytaniem do Olimp, zostanie mu udzielona rzetelna odpowiedź.
Zaufanie do marek Olimp bierze się z długoletniej (ponad 20 lat) obecności na rynku i bezpieczeństwa produktów wytwarzanych w warunkach farmaceutycznych.

Te elementy jak widać, mogą powodować frustrację i negatywny odbiór Klienta, ale niech uwierzy i zrozumie każdy, nawet najbardziej zagorzały przeciwnik marek Olimp – NIE TAKI JEST CEL!

Część z Was sama pewno „składała się” na opłacenie badań składu różnych odżywek i producentów, różnych marek (w tym Olimp), więc doskonale wiecie ile to kosztuje.
Tego typu badania Olimp robi z każdą partią dostarczonego surowca, dodatkowo badania w trakcie produkcji i przed zwolnieniem wyrobu gotowego – każdej partii!!!!

Cena produktu, to cena bezpieczeństwa, wybór należy do każdego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 477 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26490
Tcm100 zapytaj się o skład tamtego białka w 100g a nie w suchej masie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
NUTRAFIRM odpowiedz na moje pytanie Co do cen Olimpa Sa zbyt wysokie Nie oszukumy sie taka jest prawda Ja wole kupic cos taniej o podobnym lub prawie identycznym skladzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 351
NUTRIFARM
Zawsze, gdy Klient zwróci się z pytaniem do Olimp, zostanie mu udzielona rzetelna odpowiedź.


Rzeczywiście - szczególnie w postaci zablokowania tematu. Co za hipokryzja!

NUTRIFARM
Zaufanie do marek Olimp bierze się z długoletniej (ponad 20 lat) obecności na rynku i bezpieczeństwa produktów wytwarzanych w warunkach farmaceutycznych.Te elementy jak widać, mogą powodować frustrację i negatywny odbiór Klienta, ale niech uwierzy i zrozumie każdy, nawet najbardziej zagorzały przeciwnik marek Olimp – NIE TAKI JEST CEL!


Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś - frustracje Klienta mogą brać się z bezpieczeństwa produktów (Olimp). Frustracje to może mieć konkurencja, ja jako Klient oczekuję produktu z adekwatną ceną do jakości oraz odpowiedniego traktowania przez firmę, na którą wydaję swoje pieniądze. W rzeczywistości nie otrzymuję niczego lepszego niż od konkurencji i zamyka mi się dodatkowo usta.

NUTRIFARM
Cena produktu, to cena bezpieczeństwa, wybór należy do każdego.


Marketingowy bełkot i uzasadnienie na poziomie kursu dla sprzedawców bezpośrednich.

TCM - Trening Czyni Mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
NUTRIFARM
Zawsze, gdy Klient zwróci się z pytaniem do Olimp, zostanie mu udzielona rzetelna odpowiedź.


wlasnie widze jak otrzymalem odpowiedz o probkach RedWeilera W dziale Olimp pisalem o tym z miesiac temu i odpowiedzi do dzisiaj nie dostalem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Spalacz na koniec redukcji

Następny temat

suple

WHEY premium