SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 103668

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3840
Dziś skończyłem Kre-Alkalyn. Nie łączyłem go z niczym.
Jeżeli chodzi o wyniki siłowe i wytrzymałość na treningu to naprawdę bomba. W serii na klatkę dołożyłem 10-15kg.
Pompa po treningu normalna, dłużej też się nie utrzymuje.
Sylwetka może nieco nabrała wyrazu, ale obwodowo szału nie ma.
Jeżeli chodzi o wagę to jak 83-85 było, tak i jest.
Liczyłem, że troszkę mocniej ruszę z centymetrami, ale nie zmienia to faktu, że progres siłowy tak mnie zaskoczył, iż oceniam ten suplement jako bardzo dobry.
Co do dawkowania - rozpocząłem tak jak zaleca producent, tj. 4 kaps. w dt i 2 w dnt. Mam wrażenie, że jeżeli zrobiłem w tym czasie jakieś postępy to tylko przez typowy efekt placebo.
Później wskoczyłem na 6 kaps. w dt i 3 dnt. - trening był zdecydowanie efektywniejszy, a i dawka wydaje się być wciąż całkiem ekonomiczną.
Podczas ostatnich treningów zaszalałem i brałem w dt 3 kaps. rano i 4 przed treningiem, w dnt 5 w porcjach 3+2. To był strzał w "10". Dla mnie była to dawka optymalna. Tyle, że tak przyjmując, to ani się nie obejrzysz, a niknie blister za blistrem.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 397
Powiem krotko i na temat...

Zaczol dzialac juz po 2 tyg. na samym kre-alkalyn poszlo 3,5 kg masy na + i 15 kg wiecej na klate =]

Polecam . :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 375
Powiem tak: Właśnie skończyłem cykl w braniu tej kreatyny... Wyniki siłowe zadowalające bo z 85 kg na klate wskoczyłem na 105... Dawkowałem 4 w DT i 4 DNT to akurat wyszło mi na miesiąc suplementacji. Waga była z 82 kg do 85 ale to w połowie brania kreatyny, ale teraz spadła mi waga i waze 80-02 kg być może przez melanże, które były;p Jak brałem kreatyne to też piłem:) Sylwetka znacznie sie poprawiła. Jednym słowem Polecma ten produkt !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 288
Ja w ziołem 120 caps i siła mi bardzo dobrze poszła a brałem tak jak na pudełku 2 nad czo i 2 przed treningiem powiem wam że nie zawsze lepiej brać coś więcej ale dłużej bo organizm nie zawsze to przyjmie a np wysra

Bez roztępu nie ma postępu bez metki nie ma sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
Noo... właśnie skończyłem równy miesiąc brania kre-alkalyn'u
Brałem w DNT: 2 kps
DT: 2 na czczo, 3 przez treningiem.

W sumie różnicę zauważyłem tylko w wynikach siłowych. W serii na klatę poszło 7 kg a w wyciskaniu ok 10 kg. Pompa na treningu dużo większa (przynajmniej u mnie). Wytrzymałość również na +. W bicu + 1cm
Przytyłem.. 1 kg i sylwetka stała się bardziej "napompowana" - ale tak to już działa kreatyna (zobaczymy czy nie spadnie.. jak obiecał producent)

"Sensacji" żołądkowych nie było żadnych. Tylko w pierwszy dzień brania, chodziłem dziwnie przymulony Kapsy niby duże, ale łyka się bardzo dobrze.



Zmieniony przez - KAROL_PL w dniu 2007-12-26 15:01:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2279
Najlepsza kretka jaka jadłem do tej pory jeżeli chodzi o działanie. Godna polecenia w 100% !!! Jeśli masz wątpliwości - bierz bo warto !

Moja masa to jest mój kapitał ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 577
Najsilniejsza kreatyna jaką konsumowałem:) efekty mogą być

" Wytrwałość jest kluczem do rozwoju umięśnienia. To cecha charakteryzująca mistrza "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 104
jak dawkujeci Kre to znaczy ile minut przed treningiem????
Niewim kiedy brać czy 15min czy 30min przed treningiem????

DZIĘKÓWA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
nie ma to w ogóle znaczenia.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Kre-Alkalyn 1500

Następny temat

Olimp - Kreatyna 1000®

WHEY premium