SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 103669

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
ja oceniam Kre-Alkalyn za***iscie bo mialem po nim wysmienite efekty z 110 do 125 w wyciskaniu :)<moze to dla tego ze to moja pierwsza odzywka i dlatego ze mam 16 lat> masa poszla okolo 2 kg. Wiec polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1063
polecam ten produkt jestem po 2 tyg stosowania Siła za***iscie szkoczyla masa rowniez. zero retencji wody warto :) Pozdrawiam

Tylko najslabsze psy najgłośniej szczekają... najwiecej p.i.e.r.d.o.l.ą i nic nie robią...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
biore czwarty tydzień brałem prawie wszystkie formy kreatyny ale ta mi najlepiej odpowiada i biore ja tylko w dawkach jakie podaje producent,narazie dziala i nie powoduje retencji wody przynajmniej zauwarzalnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3125
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1063
u mnie za blister dałem 24,5pln

Tylko najslabsze psy najgłośniej szczekają... najwiecej p.i.e.r.d.o.l.ą i nic nie robią...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1986
Siema mam pytanie. Zastanawiam sie wlasnei nad kupnem kre alkalynu. Bralem juz keidys zwykle mono i efekty byly niezle. Teraz mam zamiar kupic KA z tego co czytam to wiekszosc ludzi jest barzo zadowolona. Mam pytanie odnosnie dawkowania chodzi mi o to ze mam gainera WEIDER MEGA MASS 4000,ktorego dawkuje ok 1 godziny przed dreningiem i z 40 minut po trteningu. Glutamine L- Glutamine Extreme Trec'a ktora biore odrazu po treningu i przed snem. I chcialbym albyscie mi odpowiedzieli odnosnie brania KA.
Jezlei mam brac na czczo przed sniadaniem to ile musze czekac po wzieciu KA aby zjesc sniadanie i ile musze czasu po gainerze przetreningowym wziac KA przed treningiem ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 303
zasadniczo rano to okolo 40min przed posilkiem. Przed treningiem jakies pol godziny, ale minimum 40min po posilku (gainerze). Po treningu nie musisz brac... wystarczy wtedy glutamina...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1227
a mozna tak dawkowac: DT - 2 rano , 2 przed trenigiem i 2 po treningu DN- 2 w ciagu dnia ??

Umiesz liczyc ? licz na Siebie , Twoje życie innych je...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 303
zasadniczo tak, mozesz... ale czy nie lepiej byloby po treningu cos zjesc, zamiast brac kretke? to tylko moja subiektywna opinia... moze zamiast zaraz po treningu, to przed snem lepiej lyknac? organizm podczas odbudowy wchlanialby kreatyne... tak mysle, ale oczywiscie moge sie mylic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1227
ale to co lykac 3 rano i 3 na noc ? wiadomo po treningu carbo , glutaminka i pozniej posilek tylko sam juz nie wiem w jakich ilosciach brac tej kretki

Zmieniony przez - virusik w dniu 2008-12-03 10:17:42

Umiesz liczyc ? licz na Siebie , Twoje życie innych je...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Kre-Alkalyn 1500

Następny temat

Olimp - Kreatyna 1000®

WHEY premium