SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 103673

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem w 5-tym tygodniu brania
DT 2 rano(na czczo) ,2 przed (45 minut gdzies)i 2 po treningu (natychmiast,gainer 30 minut pozniej)
DNT 2 rano (czczo) 2 tak jakby w czasie po treningu (pusty zoladek ,min 45 minut po posilku)

Laczylem z Dextro Juice jako tansporterem , dojadlem pare gram glutaminy do tego apteczne zma ,carbo i mass xxl ,wiec ciezko bedzie mi powiedziec co dokladnie zasluzylem tej kreatynie

Masa z 82 kilo (przy wzroscie 196 - a jestem endomorfikiem :P) na 87 w dobrej jakosci miesniu (BF w miejscu)
Sila na klatke - na serie robilem 72 teraz robie 80 ,na raz nie szarpie zal mi stawow
Obwody tez wyraznie urosly , ile dokladnie nie zmierzylem , zmierze jak skoncze (czyli za 5 tygodnii jeszcze)

Przedtem mialem tylko 2 cykle na mono vitala i z tego cyklu jestem bardzo zadowolony ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Witam! Dzisiaj zaczalem jesc Kre-Alkalyn. Mam 150 kapsulek, sprobuje wiec raczej tak ze w DT bede bral 6 kapsulek, a w DNT 3 kapsulki- wtedy starczy mi idealnie na 5 tygodni... Do tego Tribusteron 90.

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18496
Wszyscy podają ,że najlepiej przyjmować KA na czczo i przed treningiem, a co jeśli trenuje z rana? Wstaje ok 7, jem posiłek i po 8 już jestem na siłowni. Rozumiem ,że przyjmować wtedy na czczo a drugą porcję kiedy??

Wykrztałcenie nie piwo ,nie musi być pełne

"W Życiu Piękne Są Tylko Chwile"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Biggin, gratuluje samozapracia, o 8 to ja zwykle jeszcze spie:) Masz sile cwiczyc o takiej godzinie? Ja jak ide czasem kolo 11-12 to slabo mi sie jeszcze cwiczy, dopiero jak ide na 18 to mam powera...

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18496
Emilooos dzięki.
Demon3, to kwestia przyzwyczajenia. Jak przyzwyczaisz organizm do wcześniejszego wstawania, to automatycznie i w dni wolne od siłowni, szkoły, pracy będziesz wstawał o 7 rano, przynajmniej ja tak mam. Ja wole ćwiczyć na siłowni rano ,kiedy jest w miarę spokojnie, wieczorami jest od groma ludu i czasem człowieka w****ienie łapie jak trzeba na coś czekać po 10 min.

Wykrztałcenie nie piwo ,nie musi być pełne

"W Życiu Piękne Są Tylko Chwile"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
Lepsze efekty miałem po Mega Capsach 1250
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
chyba sobie teraz zarty robisz ...
przeciez to sie rozni tylko wielkoscia capsa

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
być może dlatego, ze MC to był moj 1 cykl
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Kre-Alkalyn 1500

Następny temat

Olimp - Kreatyna 1000®

WHEY premium