SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp Żeń- Szeń Vita Complex ???

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jestem pewien ze to nie tylko odczucie

dzieki za wszystkie pierwsze opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2063
Lepsze samopoczucie widoczne po kilku dniach stosowania. Zobaczymy jak skończę całe opakowanie.

I'm gonna make him an offer he can't refuse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dzieki za krotka relacje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Wygląda atrakcyjnie jeśli chodzi o ilość wyciągu per kapsułka, a cena też niczego sobie... Sprawdzę...
Dobrze, że się taki suplement pojawił, bo Gigamaxa nie mogę ostatnio zdobyć

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ja tam żeń-szeń zawsze czuję. Z Olipowskim jest to samo. A, że witaminy itp. te szamam Olimpowe to i na żeń-szeń się przerzucam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
coraz wiecej dobrych opinii - super !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 531
A jak się ma jakość i standardyzacja wyciągów Olimp'u z popularnym w PL i co ważne- ZNACZNIE droższym- Panax Ginseng C.A. Meyer (np Bodymax, żeń szeń Naturell)? W tamtym wyciągu jest jedynie 4% ginsenozydów i np Bodymax z 200mg kosztuje dużo więcej niż olimpowskie 200 + 250 (w dodatku na ulotce deklarowane jest 7 oraz 5% ginsenozydów). Kto robi kupujacych w konia, Olimp czy popularniejsze koncerny farmaceutyczne?

Michał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19905
biore juz ponad miesiac 1 kaps dziennie i cos slabo na mnie dziala
moze libido sie troche poprawilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie porownywalem cen
ale olimpowskie zawiera w 1 kapsie

Żeńszeń koreański (Korean Panaxginseng extract) 7% ginsenozydów
200 mg
Żeńszeń amerykański (Panaxquinquefolium extract) 5% ginsenozydów
250 mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 531
Ceny bardzo się różnią, na korzyść Olimpa co niestety- mam nadzieję niesłusznie- wzbudza moje podejrzenia co do jakości wyciągu. Chodzi o to, że inne firmy korzystają ze _standardyzowanego_ wyciągu, który ma 4% ginsenozydów. Wyciąg ten nazywa się właśnie Panax Ginseng C.A. Meyer. No ale jeśli Waszym technologom wyszło, że rzeczywiście macie te 7% to rewelacja a cena też przystępna. Na pewno taki bodymax (szczególnie on) ma niesamowicie wywindowaną cenę. Naturell już znacznie tańszy ale do Olimpu nieco mu brakuje.

Michał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tribulus,ZMA,BCAA,Tauryna

Następny temat

konkurs?

WHEY premium