SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp Żeń- Szeń Vita Complex ???

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19374
czyli radzisz chela-min?

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
super wybor !

ale uzupelnilbym przynajmniej o Chela MZB
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19374
no mzb łykam od 2 miesiecy po jednym capsie co wieczór. mam na głowie sporo stresów wiec trzeba sie ratować.

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dobra linia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
A tak przy okazji, już 3cie opakowanie ŻeńSzenia mi idzie, więc czas, bym zdał pierwszą relację . Zanotowałem ogólne wzmocnienie organizmu, wydolność i wytrzymałość na plus. Nie pisałbym o tym, gdybym to traktował jako zwykłe odczucia - wyniki na treningach mówią same za siebie - mimo iż nie ćwiczę teraz pod kątem siły czy w cyklu masowym. Niska cena (choćby w aptekach - ostatnio za nieco ponad 9 zeta za paczkę zrobiłem już solidne zapasy) dodatkowo zachęca do zakupu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Ja dorzucam 2 kaps zen-szenia do posiłku przed treningowego i jest dobrze :) Dobra alternatywą jest dorzucić zen-szen w polowie cyklu kreatynowego czy nawet pod koniec kiedy staki juz zaczynaja słabnac, wzmocnimy psyche ze teraz zen-szen nam da kopa i znow bedzie tak jak na samym poczatku cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak z cerą?? wyskakuje wam coś po żeń szeniu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Mi nic nie wyskakuje (poza tym, że nie mogę poradzić sobie od lat z łojotokiem - choć teoretycznie witaminy i białko powinny sobie z tym poradzić - niestety nie w moim przypadku). A co konkretnie masz na myśli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
lykam juz wiecej niz 2 opakowanie

nic nie wyskakuje
lykam jedna dziennie
z mocniejsza dawka czekam az zupelnie moje sily witalne sie wyczerpia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trądzik poprzez wzrost dht
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tribulus,ZMA,BCAA,Tauryna

Następny temat

konkurs?

WHEY premium