SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogromny zastuj..klata

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8248
Weź sie chłopie naucz liczyć
Jak ty liczysz pietnastki rozgrzewkowe 40-50 % MC jako serie to dzięki za twoja wiedzę

Rozpiętki jak ty to mówisz lekki trening na rozgrzewkę.

Na mnie i innych ten trening bardzo dobrze działa. A twoja wiedza książkowa nie bardzo mnie interesuje

Znając twoje podejście nie potrafiacego przyjąć krytyki wykasujesz pod byle powodem jak zwykle


Tak przy okazji akurat jadę takim treningiem 3 tydzień i się jakos nie zajechałem



Zmieniony przez - VOLT7777 w dniu 2009-05-21 18:04:58

W gruncie rzeczy jestem fajny. Niech was to nie zwiedzie nie dla wszystkich !!!.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...no; tylko mi nie przesadzać z ową "krytyką"

Volt- ale w planach typowo siłowych nie ma miejsca na rozpiętki bo to nie to ćwiczenie.


ja ze swej strony poprosilbym autora o zawarcie pewnych istonych info; wypelniając np. ankietę, opisując wszystko mniej chaotycznie, poprostu dokadniej, ale prosto...

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-05-21 18:06:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8248
Robię jako rozgrzewkę małym ciężarem bo urwałem bark 10 m-cy temu i polecam jako rozgrzewke każdemu tym bardziej jak sie robi klatke jako pierwszą

A tak wogólnie 6 razy w tygodniu robię rano basen po południu siłownia i mata i jakoś nie jestem zajechany a mam ponad 40 wiosen
Dobre zarcie dużo snu dobra regeneracja troche supli

A nalepsze są książkowe wypowiedzi każdy klepie to samo tego z tym nie bo gdzieś wyczytał itp..... wywody





Zmieniony przez - VOLT7777 w dniu 2009-05-21 18:15:21

W gruncie rzeczy jestem fajny. Niech was to nie zwiedzie nie dla wszystkich !!!.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Chłopie, już miałem dawać bana za błyskotliwe wypowiedzi w temacie HADESA ("że każdy trening musi być na maxa") i tutaj też się nie popisałeś.

Ja też mam codziennie treningi i to takie, że

PODAJ SWOJE REKORDY 3-BOJOWE.

To nie wymysły książkowe - a twardo wywalczona wiedza...

W ciągu 2.5 roku osiągnąłem 200 kg w przysiadzie przednim, 225 kg w przysiadzie tylnym, 170 kg wyciskanie na skosie w w dół, 255 kg w MC i 140 kg na wiosło jednorącz. Ponadto jestem w stanie podciągnąć się 70 razy.

Możesz się czymś takim wylegitymować?

KRÓTKO I KONKRETNIE.

JEŚLI NIE, to nie doradzaj ludziom w tym dziale.

Rozgrzewkowe serie liczę też - aby pokazać ABSURD tego treningu co podałeś. Nieważne, 20 serii to i tak samobójstwo klaty.

POKAŻ SWOJE OSIĄGNIĘCIA NAJLEPIEJ POPARTE FILMAMI

"A twoja wiedza książkowa nie bardzo mnie interesuje "



Ty na pewno nie grzeszysz czytaniem książek, widać po wypowiedziach.

PS. ZOBACZ SOBIE TRENING NP. MISTRZA ŚWIATA ŻUBRA, co ostatnio przysiadł 410 kg, wycisnął 260 kg i pociągnął 362,5 kg i BREDŹ DALEJ O KSIĄŻKOWEJ WIEDZY.

A on jakoś nie niszczy klatki idiotycznym treningiem.

PROFIL ŻUBRA: http://www.youtube.com/user/stigmatus1986
I JEGO TRENING: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=1506

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2009-05-21 21:40:08

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1.PŁEĆ : Mężczyzna
2 .WIEK: 17
3 .WAGA: 90(chcę zejść do 85)
4.WZROST: 185-6
5 .WYMIARY:
-Biceps: 43
-Klata: ~120
-Udo: ~67
-Talia: ~85-90
6 .STAZ NA SILOWNI: ponad rok porządnych treningów i wcześniej z 2 lata lekkich
7.CEL TRENINGOWY : siła
8.UPRAWIANE INNE SPORTY :
9.DOSTĘP DO SPRZĘTU (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) :
10 .POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę): ~15-16%
11 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): jest mi łatwo przytyć i schudnąć
12 .WYNIKI SILOWE;
-Klata: ~95
-Przysiad: 120x2 myślę że przysiadłbym z 130-140 ale coś plecy odmawiają posłuszeństwa
-Martwy ciąg: 165
13. CZY MASZ DIETĘ; [jaką, jak oceniasz jej skuteczność]?: Mam. jest skuteczna
14.PRZECIWWSKAZANIA MEDYCZNE : brak
15. CZY STOSUJESZ ODZYWKI, SUPLEMENTY : aktualnie nic.


chciałbym bardzo poprawić siłę jeszcze w MC i SQ.
i co w końcu mam zrobić z tą klatką? bo już się sam pogubiłem. widzę że najbardziej mogę tutaj zaufać Knif'owi

Zmieniony przez - Arni997 w dniu 2009-05-22 15:22:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
w tym wypadku Knife ma oczywiście racje

poczytaj więc jego artykuł, zainterasuj sie także planem dla poczatkujących silaczy, ktory przedstawił w linku -[nie przypomne sobie akurat teraz autora- a nie chce mi sie wracać- na S]

niepokoi mnie jednak najbardzie to co piszesz w ankiecie o swoich plecach- opisz to bo nie wiadomo jak to rozumieć i czy tylko w przysiadach, może łaczyc sie to z wadliwą techniką, czasami niestety wadami budowy/postawy itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
problem jest w tym że kiedy przysiadam z wiekszymi obciążeniami pochylam się do przodu..nogi mam bardzo mocne ale to pochylanie mi przeszkadza i nie potrafię temu zaradzić i zaczyna mnie bolec w okolicy lędźwi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
trudno jest wskazac bląd -mnie także ciągnie do przodu dlatego uzywam zawsze podstawki, sa tez specjalne buty z podwyższeniem pod pietami- bo może on zaczynac sie od uchwytu na sztandzie a konczyć na rozstawie nóg/stóp

w dziale -bodajże- WYCISKANIE I TÓJBOJ SIŁOWY jest b. dobry art. o przysiadach; i choć z punktu widzenia trojboju to warto go przeanalizować.

pewnym rozwiązaniem- jesli inne zawiodą- może byc również wykonywanie przysiadow w nieco wiekszym zakresie powt. [6-8] bo przy tym nie powinno byc tak niebezpiecznie dla Twoich lędźwi.
ale jak wspomnialem[wspominalismy] sprawa jest b. trudna do naprowadzenia przez internet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Knife, napisales ze 20 serii zajedzie klate.. Troche sie z tym nie zgodze.. mam na mysli doswiadczenia z E5 - tam sie robi okolo 20 serii na klate 3 razy w tyg, a nie ma zadnego przetrenowania.

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrobię tydzień przerwy i zacznę ten plan co przedstawił Knife.
Tylko jest jeden problem..brakuje mi tu w treningu pleców wyciągu góra i dół oraz wiosłowania..dało by się to gdzieś wcisnąć?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan FBW do oceny!!! Rothen,Puma,Apokalipsa Powiedzcie czy jest cos do poprawki!!!

Następny temat

HIIT po treningu siłowym ?

WHEY premium