SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogromna ilosc kalorii, nic poza boczkami nie idzie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1766

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

27

Waga

80+/-1

Wzrost

178

Cel treningowy

Masa(teraz to chyba juz na redukcje wchodze)

Staż treningowy na siłowni

2 lata

Uprawiane inne sporty

Brak, praca fizyczna ciagle stojaca ze szlifierka, inego dnia popierdalajaca z ciezkimi elementami po schodach

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

gryfy, stojaki, lawka reguowana, drazki do podciagania, do djipsow, wyciag gorny

Dieta

4,900kcal

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

srzywiona lekko kosc przedramienia po zlamaniu przez co nie mooge wyciskac wasko z klati na trica bo mi sie reka nie ulozy(na lamanym da rade)

Zażywane suplementy

multi wit, zneszen, mg, cynk, kolagen, glutamina, testosteron500mg/week

Ostatnio przerabiany plan

split 4 dniowy

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

siad stowa mc stowa wyciskanie 70
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
Cześć! prosze o dokladne przeczytanie tego postu, gdyz sa w nim zawarte wszystkie istotne informacje, a duzo ludzi na forum "lubie" przeczytac dwa slowa, nie zaglediac sie w temat i po prostu powielac odpowiedzi.

Jestem Ekto z brzuszkiem i powoli trace cierpliwosc z ta silownia, nigdy mi sie nie udalo przekroczuc magicznego progu "81", tak jakby miesnie rosly do 79kilogramow, a pozniej tyyyyylko oponka, f***. Na klacie zyla, na bicku zyla a tylko na brzuchu sie tluszczyk odklada

Przedstawie mniej wiecej zarys postępów obwodoych w przeciagu miesiąca przy jedzeniu 4900 kalorii..

___
_____PROGRES

22.05
WAGA 80.3
BIC 36.9
PAS 86.1
+
26.05
WAGA 79.4
Bic 37
PAS 85.9
_______
21.06
WAGA 80.7
BIC 37.2
PAS 85
+
25.06
WAGA 80.3
BIC 37
PAS 86.5
*
JAK WIDAC wszstko to są granice błędu pomiarowego. Dziennie jadam praktycznie to samo o tych samych porach, pije ta sama ilosc wody
a i tak ch**
.

-Od stycznia do marca UDAŁO mi sie przybrac na diecie 4700 kcal ale LOW CARB (150-200g WW, 3g Bialka reszta tluszcz) od razu po redukcji (VLCD) majac 34 cm w lapie bez kabla i wazac 74kg z trenbolonem, dolecialem do tych 79kg i 37cm na kablu do marca o,O i ch** od marca kombinuje ciagle i nic nie idzie, ni to 5000kcal na low carbie, ni to na obecnej diecie
-Dwa lata temu majac diete 4500 kalorii, gdzie bialko bylo 2g, tluszcz 1g reszta to czyste wegle (sporo bylo) to bic wskoczyl do 36 a oponka do 89(teraz mam wiekszy bic mniejszy brzuch ale to efekt 3 miesiecy roboty, wtedy cwiczylem pol roku i ch**)

___
_____TRENING

dla ciekawskich, obecny plan trenigowy obejmuje po pracy fizycznej w ktorej zawsze stoje 9h, raz po prostu caly dzien szlifuje a inny dzien troche stali sie nadzwigam - 16serii na duze partie, 12 seri na male, nie jest to dla mnie jakis mega ciezki trenig, mimo ze ledwo robie ostatnie powtorzenia a po treningu nog najchetniej byum takse zamowil

Duze partie 4 serie, 4 cwiczenia, male partie 4 serie 3 cwiczenia, split 3x w tyg - sprawdzony, poprawny...

___
____REGENERATION

Spie po 6.40-7.30h wysypiam się dobrzee


__
___WNIOSEK

Od kad odlozylem tren, nic juz nie idzie, mimo okresu regeneracjnego, zwiekszenia kalorii, dorzucenia ilosci snu, zmiany diety z LowCarb masowej, na Weglową, pozmieniania cwiczen w treningu, nic nie idzie. A kase, tyle co ja juz wydalem na auto, suple, czy teraz nawet z nadzieja na saa, to sie w glowei nie miesci.

__
____CEL?

CEL od 2 lat smiertelnie smieszny, chcialem zrobic 40cm w lapie, wieksze nogi i krate, wygladac zdrowo i silnie grrrr











Zmieniony przez - david13 w dniu 2016-06-25 12:52:32

Zmieniony przez - david13 w dniu 2016-06-25 12:53:17

Zmieniony przez - david13 w dniu 2016-06-25 12:55:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Witam.

Chyba zdajesz sobie z tego sprawę, że czym wyższy poziom tkanki tłuszczowej w organizmie tym trudniej budować masę mięśniową? Przy takiej wysokiej ilości kalorii lipidy będą odkładane w komórkach tkanki tłuszczowej i zwiększy się ich synteza, wrażliwość insulinowa również ulegnie zmianie, tutaj dążenie w masę już przestało mieć sens. Otłuszczasz się od zbyt wysokiej nadwyżki kalorycznej. Chcesz być zbudowany czy zalany? bo to wygląda na tak zwany ,,dirty bulk'' za wszelką cenę.

Zbyt chaotycznie zmieniasz systemy żywieniowe. 260g tłuszczy?
Niedorzeczne. Dieta do najczystszych nie należy, wpychasz w siebie kolosalne ilości jedzenia, co nie ma większego sensu.






Zmieniony przez - dudee w dniu 2016-06-25 13:28:40

Zmieniony przez - dudee w dniu 2016-06-25 13:29:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
lubie smalec



wiesz co, racja, popieprzylem wszystkom tyle czasu zmarnowane, zredukuje sie, do plaskiego brzucha i bede robil jakos 3 mc masy, 1 mc redu i tak w kolko, nawet nie wiesz jak mnie zmobilizowales, dzieki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
To będzie najlepsze rozwiązanie. Poprawisz swoją wrażliwość insulinową i budowa czystej masy mięśniowej będzie znacznie łatwiejsza. Niekoniecznie takimi etapami jak to napisałeś, bo budowa masy mięśniowej niekoniecznie musi się równać z przyrostem dużej ilość tkanki tłuszczowej, trzymaj estetykę - da się.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2016-06-25 14:43:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
Musze po prostu chyba ustalic jakie w koncu jest moje zero kaloryczne bo przez te kalibracje hig fat, high carb to ja juz sam nie wiem ;P aczkolwiek pierwsze widzialne postepy to mialem na high facie ;O

SPlit 3 razy w tygodniu 16 serii duze, 12 serii ale partie a w dni nietreningowe ok 1 godzinki biegania styknie? czy zmniejszyc ilosc serii na redukcji, zwiekszajac lekko po prostu ciezar ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136814
Ja stawiam na niedotrenowanie. No sorry, ale 2 lata treningu a nie wyciskasz nawet wagi ciała na ławeczce. Mc stówa? Jak myślisz, jak zmieni się Twoja sylwetka jak zaczniesz wciągać 150 kg na serie? ja bym wywalił cały ten split na redukcji i wziął mniejszy objętościowo trening góra-dół na wielostawach, to się nazywa Fortified Iron-znajdziesz w Google bez problemu-albo jakiś trening oparty na zasadach 15-10-5, choćby HST. Mniejsza objętość niż na splicie, za to progresja liniowa i intensywność plus wielostawy, na których zaczniesz robić normalny progres siłowy. I aero. I jakiś spalacz na końcu, yoha choćby. Nieźle wyglądasz, widać że trochę mięcha siedzi, wytniesz się do kaloryfera i ruszysz z sensowną masą. Dieta jak dieta, taka, śmaka, aby nie wyniszczać się głodówką i trenować ciężko, ale z głową. Sensowne, powolne dokładanie ciężaru i waga będzie rosnąć. powoli bo powoli, ale stale.
4

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
te dwa lata, nie dawalu mi zadnych efektow, pocwiczylem, olewalem

Mc grubo zaniedbuje, bo mnie potrafia od marszu nawet ledzwia tak rypac, ze ledwo ide, dlatego tak tylko stowka pomacham dla zasady. No ale fakt faktem, wyniki silowe mam kulejace. po prostu po ciezkiej czasem pracy raz ciezaru dorzuce, raz odejme i wychodzi na zero

Dziekuje za pomoc chlopaki. Troche zrzuce sadla, przytne kalorie i skupie sie na treningu silowym, progresie obciazen.



Zmieniony przez - david13 w dniu 2016-06-26 13:49:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136814
Lędźwia rypią... Nie jesteś aby pospinany? Jak z rozciąganiem u Ciebie potreningowym i rozgrzewką? Też zawsze byłem pospinany po ciężkim dniu, lędźwia własnie, ale jakoś robiąc regularne sesje strechingu z czasem zacząłem luźniej się czuć. Oprócz teścia coś jeszcze bijesz?

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 680 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5512
Tak na szybko to dieta dziwna bardzo tutaj są różne opinie ale na mnie świetnie działa diet tłuszczową u Ciebie by to było max 80 ww ok 100 b i jakieś 300 tłuszczu. Generalnie te wyniki siłowe to oczywiście poraźka ale podejrzewam duże błędy w treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 446 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20352
Mam podobny wiek, wzrost, wagę co Ty, dużo cięższą pracę i jestem dużo silniejszy.

Moim skromnym zdaniem należy skupić się na ograniczeniu spalania (zero aerobów!) i jeszcze więcej snu (jeśli się da).

EDIT. Zaraz, czy ja dobrze rozumiem, czy ty jesteś na testosteronie?




Zmieniony przez - flash616 w dniu 2016-06-26 17:06:51
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
Tylko tescik, naturalny mam niZiutki wiec cheatuje,xP
Hm no chodze pospinany ciagle, rozgrzewa sie 10 minut, partie ktora bd trenowal, a po kazdej serii parenascie sekund rosciagania, czytaj na "odp******"
Sqoją droga lubi ktos streaching?;x
___
A no, jestem slabszy
Staz taki rozsadny i prawdziwy to mam pół roku, wcześniejsze pompki, kettle ijakies treningi domatora.

Za bajtlw zamiast szalec po dworze, cwiczyc, rozwijac miesnie, daawac im bodziec,to przesiadywalem okres dorastania z kumplami na pleju xo a dziecinsteo too wazny okres. MA no, jestem.
Staz taki rozsadny i prawdziwy to mam pół roku, wcześniejsze pompki, kettle ijakies treningi domatora.

Za bajtlw zamiast szalec po dworze, cwiczyc, miesnie rozwijac dawqc im bodziec,to przesiadywalem okres dorastania z kumplami na pleju xo a dziecinsteo too wasny okres ktory koduje naszym muklom "jakie" ome maja byc.. Moje dzieci beda zapirrdalaky na co sie da xdoje dzieci beda zapirrdalaky na co sie da xd




Zmieniony przez - david13 w dniu 2016-06-26 19:45:36

Zmieniony przez - david13 w dniu 2016-06-26 19:51:41

Zmieniony przez - david13 w dniu 2016-06-27 05:29:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podnoszenie ciezarow, trening ciezarowca

Następny temat

Push Pull 4 dniowy

WHEY premium