SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odzywki / opinia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 275
Witam. Od przyszlego tygonia chce zaczac treningi na silowni . 186/71
Z dieta i cwiczeniami co 2 dni. Gainera Olimpa od kolegi juz odkupilem (3kg, ma mi starczyc na miesiac) Jakie dawkowanie ? I do tego chce jeszcze kreatynke badz jakies aminokwasy, co polecacie ? oczywiscie bede cwiczyc z dieta

Zmieniony przez - mateuszl w dniu 2012-09-21 15:50:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Daj na razie spokój kreatynie i aminokwasom. Na początku są Ci one całkowicie niepotrzebne.
Na początku sama dieta daje dobre efekty.
Co do gainera: ile? skoro masz dietę to wiesz ile czego Ci braknie i tyle gainerem uzupełnij. Kiedy? Może być po treningu albo między posiłkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 275
Ziomus mam jeszcze jedno pytanko. Jakies 5 miesiecy temat, zakladalem temat w dziale dieta. Zrobilem diete , poprawilismy. Bylem na niej przez 2 tyg bo czekalem na kolege az zaczniemy chodzic na silownie. Czyli praktycznie 2 tyg na tej diecie bez zadnych cwiczen. I z wagi 71kg spadlo mi do 67 ;) To jest wina zlej diety ? Czy po prostu tego ze ja glupi nie cwiczylem :) ? I drugie pytanko, czy sam gainer wystarczy ? czy cos proponujesz ? zaraz ide jeszcze do olimpu moze mi cos polecisz konkretnego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
2 tygodnie bez ćwiczeń i spadek o 4kg? Dużo. Na samej diecie raczej trudno taki wynik osiągnąć.
Jaki ma być główny cel Twojego cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 275
Ale chodzi mi o to czy to normalne ze mi w ogole spadlo. A co do celu: masa / rzezba no i wiadomo sily troche nie zaszkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
widocznie zbyt mało kalorii było w diecie w waga poleciała
cel nierealny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 275
czemu cel nierealny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Nie da się na raz robić masy i jednocześnie rzeźbić.
Możesz zrobić masę w pierwszym cyklu, a potem zrobić drugi cykl na docinkę.

Zmieniony przez - Rabittt w dniu 2012-09-21 16:03:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 275
Nie znam sie kompletnie, bede chodzic z ziomkiem ktory to juz robi 3lata . Jeszcze z nim nie rozmawialem chce samodzielnie cos ogarnac. Moglbys mi to mniej wiecej moim jezykiem napisac ? I czy oprocz gainera cos proponujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Ale co Twoim językiem chcesz, żeby Ci napisać? Czego konkretnie nie rozumiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 275
cykl . i co z tym "oprocz gainera"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer przed czy po ?

Następny temat

kreatyna - stała suplementacja

WHEY premium